Czcionka:

Informacja dla rodzica:
 Osoba zainteresowana przystąpieniem do ubezpieczenia może wykonać  przelew bankowy na konto w tytule wpisując nr polisy , imię nazwisko oraz datę urodzenia  szczegółowe dane  widoczne na stronie 1 lub dokonując standardowego przelewu na poczcie ( gotowy blankiet na stronie 4 ) składka za ubezpieczenie wynosi 45 złotych . Opłacenie składki jest potwierdzeniem przystąpienia do ubezpieczenia. Stosowne informacje w plik 1 i 3 -ch plikach w załączeniu.

Informacja dla nauczycieli:
Osoba zainteresowana przystąpieniem do ubezpieczenia może wykonać  przelew bankowy na konto w tytule wpisując nr polisy , imię nazwisko oraz datę urodzenia  szczegółowe dane  widoczne na stronie 1 lub dokonując standardowego przelewu na poczcie ( gotowy blankiet na stronie 4 ) składka za ubezpieczenie wynosi 5 złotych . Opłacenie składki jest potwierdzeniem przystąpienia do ubezpieczenia. Stosowne informacje w 2-ch plikach w załączeniu.

Zakres ubezpieczenia

Suma ubezpieczenia l świadczenie z tytułu śmierci/trwałego uszczerbku na zdrowiu 18 000 PLN l
assistance - zakres podstawowy
świadczenie z tytułu kosztów leczenia (refundacja) : 1 000 PLN l