Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego

Kl. IV-VIII

Czcionka:

 

ZAJĘCIA DODATKOWE DLA KLAS IV-VIII

Rodzaj zajęć 

(jakie i dla kogo)

Prowadzący

Dni, godziny zajęć i sala

Koło edukacji regionalnej

Stefania Strożek

Środa 15.30-16.15

Chór

Kl. 4-8

Karolina Wysocka

Piątek 13:50 – 14:35

Sala 17 lub 18

Koło historyczne

Lila Kubinkiewicz

Piątek 8:55:9:40

Sala 21

Koło Języka Angielskiego

  •  

Dorota Michalska

Wtorek 12.55-13.40

 sala nr 2

Zajęcia artystyczne

dla klasy Va

Małgorzata Stalmierska

Poniedziałek 15.30- 16.15

 sala35

 

Koło z programowania

dla klas 3-8

Magdalena Michalska

Środa 15:30-16:15

Sala 26

 

Kolo Biblijne

s. Barbara Strejko

Poniedziałek godz. jeszcze do    uzgodnienia

Zajęcia przyrodnicze

Jolanta Śliwińska

Piątek 14:40 – 15:30
sala 31

Piłka nożna chłopców

klas III - IV

Adam Wijatowski

Piątek 15.30 do 16.45 –

głównie orlik (ale zimą sala gim.)

 

Zajęcia wyrównawcze z Języka Angielskiego

 

Mariusz Czaplicki

Wtorek 15:30 – 16:15

sala 23

Koło techniczne

Anna Marcinkowska

Wtorek 7:15 – 8:00

sala 2

Zajęcia wyrównawcze z matematyki 5c

Magdalena Michalska

 

Wtorek 10:45-11:30

sala 25

 

Koło matematyczne

Klasa 4d

 

Izabela Żmijewska

Piątek 12:55 – 13:40

Sala 22

Koło matematyczne

Klasa 5d

Izabela Żmijewska

Piątek 13:50 – 14:35

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Wioletta Zienda - Trzasko

Wtorek 13:50 – 14:35

Sala 24

 Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Dorota Jeziorowska

Poniedziałek 13:50 – 14:35

Sala 34

zajęcia dodatkowe dla ucznia zdolnego, zajęcia wyrównawcze
– klasa 4a

Agnieszka Mączyńska

wtorek, 12.55 – 13.40,
sala 2

Szkolne Koło Teatralne

Dorota Jeziorowska,
Anna Jażewicz

czwartek, 13.50- 14.35(7l.), s. ?

zajęcia dodatkowe j. polski

Anna Jażewicz

wtorek, 13.50- 14.35(7l.), s. ?

Zajęcia dodatkowe (wyrównawcze) z j. polskiego dla klas IV - V

Adrianna Domańska

Czwartek 14:30

Sala 34

Konsultacje z j. polskiego dla klasy VII

Adrianna Domańska

Czwartek 15:25 (na prośbę ucznia)

Sala 34

 

Konsultacje przedmiotowe z geografii dla klas uczniów z klas: V,VII i VIII

Grażyna Zacharewicz

Wtorek 15.30-16.15

sala 29

Rajdy i inne zajęcia turystyczne

Grażyna Zacharewicz

 

1-2 razy w miesiącu /soboty lub niedziele, okazjonalnie w inne dni tygodnia / wg harmonogramu

 

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

Kl. VII-VIII

Katarzyna Zenka

Środa 15:30 – 16:15

Sala 29
Zajęcia wyrównawcze biologia/chemia Natalia Latto Środa 15:30 - 16:15

Zajęcia

korekcyjno-kompensacyjne

kl. IV a

Małgorzata Stychlerz

Poniedziałek 8.00-8:45

Zajęcia

korekcyjno-kompensacyjne

kl. IV b

 

Małgorzata Stychlerz

Poniedziałek 11:50 – 12:35

Zajęcia

korekcyjno-kompensacyjne

kl.  IV c

 

Małgorzata Stychlerz

Poniedziałek 10:45-11:30

Zajęcia

korekcyjno-kompensacyjne

kl. IV d

 

Małgorzata Stychlerz

Czwartek  9:50 - 10:35

Zajęcia

korekcyjno-kompensacyjne

kl. V a

 

Małgorzata Stychlerz

Środa 12:55 -13:40

Zajęcia

korekcyjno-kompensacyjne

kl. V b/ kl. Vc

 

Małgorzata Stychlerz

Poniedziałek 13:50-14:35

Zajęcia

korekcyjno-kompensacyjne

kl. V d

 

Małgorzata Stychlerz

Czwartek 12:55 -13:40

Zajęcia

korekcyjno-kompensacyjne

kl. VI a

 

Małgorzata Stychlerz

Piątek 11:50 -12:35

Zajęcia

korekcyjno-kompensacyjne

kl. VI b

 

Małgorzata Stychlerz

Środa 8:55-9:40

Zajęcia

korekcyjno-kompensacyjne

kl. VI c

 

Małgorzata Stychlerz

Piątek 10: 45 -11:30

Zajęcia

korekcyjno-kompensacyjne

kl.  VII a/ kl. VII c/ kl. VIII c

 

Małgorzata Stychlerz

Czwartek 15:30 - 16:15

Zajęcia

korekcyjno-kompensacyjne

kl.  VII b

 

Małgorzata Stychlerz

Środa 10: 45 -11:30

Zajęcia

korekcyjno-kompensacyjne

kl.  VIIIa

 

Małgorzata Stychlerz

Czwartek 8:00 - 8:45

Zajęcia

korekcyjno-kompensacyjne

kl.  VIII b

 

Małgorzata Stychlerz

Środa 9.50 - 10.35