KLASY SPORTOWE - NABÓR ROK SZKOLNY 2017/2018

Mamy to !!! Klasy sportowe K.S Arkonia juz od września!!!

TESTY KWALIFIKACYJNE "MIARA TALENTÓW" DO KLAS 4 i 7 ODBĘDĄ SIĘ W TERMINACH 3,5,7 KWIETNIA W GODZINACH 18:00-20:00

Kolejny sukces a zarazem milowy krok do przodu w sferze organizacyjnej i szkoleniowej stał się faktem.
Miasto Gmina Szczecin, Szkoła Podstawowa nr 69 oraz K.S Arkonia Szczecin ustaliły warunki funkcjonowania klas sportowych o profilu piłka nożna - lekkoatletyka w SP 69.
Już od roku szkolnego 2017/2018 uczniami klas 4 i 7 staną się młodzi piłkarze naszego klubu. O przyjęcie do klasy będą mogli ubiegać się wszyscy chętni bez podziału na rejonizację oraz przynależność klubową !!!
Podczas testów sprawnościowych i specjalistycznych pod nazwą Miara Talentu trenerzy klubu sprawdzą predyspozycje kandydatów pod względem sportowym jak i mentalnym.
"W pierwszym roku szkolnym powstaną dwie klasy czyli 4 i 7 a następnie proces będzie uzupełniany aż do momentu uzyskania ciągłości w klasach 4-8. Powstanie tych klas we współpracy z miastem oraz Dyrekcją SP 69 to dla klubu ogromna szansa ale także wyzwanie, my jednak pokazaliśmy, że nie ma rzeczy niemożliwych wygrywając w tym roku SBO i podobnie będzie w tym przypadku. Klasa sportowa zapewnia 10h lekcyjnych wychowania fizycznego w cyklu tygodniowym!!! plus jednostki organizowane przez klub, nie muszę przekonywać co można zrobić z takim potencjałem. To będą wzorcowe klasy sportowe. Już we wtorek przedstawimy główne założenia oraz terminy testów " - powiedział Prezes Klubu Robert Gliwa.

TESTY LEKKOATLETYCZNE DZIEWCZĄT DO KLASY IV

Utworzono dnia 11.04.2017, 21:52