OGŁOSZENIA SZKOLNE

Czcionka:

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się 19 czerwca

klasy ósme o godz. 9.

Rozdanie świadectw w klasach 1-3 o godz. 9, w klasach 4-7 o godz. 10.

Klasa 5d rozdanie świadectw o godz. 10:30.

W związku z panującymi wysokimi temperaturami na zewnątrz i wewnątrz, mając na uwadze dobro dzieci od dnia 13.06.2019r. do końca roku szkolnego lekcje będą skrócone. Lekcja trwać będzie 30min, wszystkie przerwy 5min.

W związku z trudnymi warunkami pogodowymi bardzo prosimy o wcześniejszy odbiór dzieci ze świetlicy szkolnej oraz prosimy o zaopatrzenie dzieci w odpowiednią ilość napojów i nakrycia głów.

PIŁKARSKIE PÓŁKOLONIE NA ARKONII!!!

CENA TURNUSU DLA ARKOŃCZYKA  LUB UCZNIA SP 69 - 320ZŁ

Uprzejmie informujemy, że od dnia 3 czerwca 2019r. po raz pierwszy rozpocznie się elektroniczne zgłaszanie dzieci do  przedszkoli publicznych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasto Szczecin, na dyżur wakacyjny 2019.

Zapisy będą odbywały się przez stronę naboru elektronicznego:  nabor.pcss.pl/szczecin

W związku ze zmianami prosimy rodziców dzieci z grup przedszkolnych o dokładne zapoznanie się z zasadami zapisu na dyżur wakacyjny!

WIĘCEJ INFORMACJI W ZAKŁADCE - DYŻUR WAKACYJNY

WYNIKI II MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

PT.” ŚWIAT MALOWANY DŹWIĘKIEM- DBAJ O SŁUCH I DOCENIAJ KAŻDY DŹWIĘK”

Urszula Dzięgielewska 1 A SP 42

Dominik Gieda 2 A SP 42

Bruno Olszewski GRUPA 0 SP „Na Głębokim”

WYRÓŻNIENIE

Kozlowa Mariia 2 A SP 69

Patryk Grabowski 2 B SP 69

Julian Zaczek 1 B SP 69

Rozdanie nagród w konkursie odbędzie się dnia 21.05 (wtorek) o godz. 14:30 na sali gimnastycznej.

W tym dniu odbędzie się przedstawienie kończące prowadzoną kampanię pt. „Jak dbać o słuch?”