OGŁOSZENIA SZKOLNE

Czcionka:

UWAGA RODZICE!!!

Dnia 11.12.2019 r.  o godz. 18 w stołówce szkolnej odbędzie się zebranie trójek klasowych.

17 grudnia 2019r. odbędzię sie spotkanie z Rodzicami

(informujące o przewidywanych ocenach śródrocznych z przedmiotów i zachowania)

w klasach 0-IV o godzinie 16:30

w klasach V-VIII o godzinie 17:30

Serdecznie zapraszamy!!!

UWAGA - AKCJA ZIMA

Wraz ze Stowarzyszeniem KociArka, rozpoczynamy Akcję Zima! Stowarzyszenie KociArka zajmuje się pomocą kotom wolno żyjącym i porzuconym, ratuje, pomaga, dokarmia, prowadzi domy tymczasowe, walczy z głodem i chorobami kotów, wspiera również karmicieli w mieście Szczecin i okolicach. Coraz zimniejsze noce, zwiastują nieuchronnie nadciągającą zimę - najcięższą porę roku dla kotów bezdomnych i wolno żyjących. Pomóżmy im przetrwać ten trudny okres!

Zbiórkę prowadzi świetlica szkolna, akcja trwa do marca 2020r.

UWAGA RODZICE!!!

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 69 informuje, że od dnia 28.10.2019 r. do 31.12.2019 r. remontowana będzie sala gimnastyczna. Lekcje wychowania fizycznego odbywać się będą zgodnie z planem i realizowane będą na boisku szkolnym lub na terenie budynku (sale lekcyjne, korytarz szkolny). Za utrudnienia przepraszam i proszę Państwa o wyrozumiałość.