OGŁOSZENIA SZKOLNE

Czcionka:

DRODZY RODZICE!!!

W związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów pana Mateusza Morawieckiego włączającą cały kraj w tzw. „strefę czerwoną” uczniowie klas IV – VIII szkół podstawowych przechodzą na naukę zdalną. Nowe zasady funkcjonowania szkół i placówek wejdą w życie od soboty, 24 października i będą obowiązywały do niedzieli, 8 listopada br.

Grupy przedszkolne i klasy I – III będę funkcjonowały bez zmian.

Zarządzeniem Dyrektora Szkoły nauczanie zdalne w klasach IV – VIII realizowane będzie na Mictrosoft Teams według planu stacjonarnego (jednostka lekcyjna trwa 45 minut).

DRODZY RODZICE!!!

Planowane na dzień 4 Listopada konsultacje z rodzicami odbędą się w formie stacjonarnej w godz. 16:30 – 18:30.

Rodzice, którzy chcą porozmawiać z konkretnym nauczycielem muszą się najpierw poprzez dziennik elektroniczny Librus umówić na konkretną godzinę i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa (maseczka, 2-metrowy dystans) przychodzą do szkoły do odpowiedniej sali. Do dyspozycji rodziców są także dyrektor, wicedyrektorzy oraz pedagog szkoły, którzy po wcześniejszym umówieniu się, oczekiwać będą na spotkania w swoich gabinetach.

DRODZY RODZICE!!!

Informujemy, że z dniem 2 listopada nastąpi zmiana planu lekcyjnego, który będzie obowiązywał do końca roku szkolnego 2020/2021.

Zmiany spowodowane są lekcjami religii, które będą jako pierwsze lub ostatnie.

DRODZY RODZICE

INSTRUKCJE DO LOGOWANIA DO DZIENNIKA LIBRUS:

INSTRUKCJA DO LOGOWANIA DO DZIENNIKA

klasy IV-VI

wejście główne

klasy VII-VIII

wejście ewakuacyjne od strony boiska przy sali gimnastycznej

wejście główne

po wcześniejszym umówieniu się