Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego

OGŁOSZENIA SZKOLNE

Czcionka:
Szanowni Rodzice!

Powrót uczniów klas I-III do szkół odbędzie się 18 stycznia w ścisłym reżimie sanitarnym.

 1. Do szkoły może uczęszczać uczeń bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają w izolacji w warunkach domowych             
 2. Uczniowie mogą być przyprowadzani do szkoły i z niej odbierani przez opiekunów bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych. W drodze do i ze szkoły opiekunowie z dziećmi oraz uczniowie przestrzegają aktualnych przepisów prawa dotyczących zachowania w przestrzeni publicznej (m.in. stosowanie środków ochronnych: osłona ust i nosa).
 3. Uczniowie klas pierwszych odbierani i odprowadzani są przez wychowawczynie do wejścia głównego szkoły.
 4. Przy wejściu do budynku szkoły należy dezynfekować ręce.
 5. Rodzice w wyjątkowych sytuacjach mogą wchodzić do przestrzeni wspólnej szkoły, spotkać się  z wychowawcą danej klasy jedynie po wcześniejszym ustaleniu terminu zachowując dystans od pracowników szkoły min 1,5 m
 6. Rodzice dziecka mają obowiązek zaopatrzyć dziecko w indywidualną osłonę nosa i ust do zastosowania w przestrzeni wspólnej szkoły oraz w przestrzeni publicznej – zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.

Organizacja pracy świetlicy

Świetlica szkolna pracuje niezmiennie - w godzinach 6:30-16:30, uczęszczać do niej mogą wyłącznie dzieci obojga rodziców pracujących. Obowiązywać będą procedury, które stosowane były przed przejściem uczniów na naukę zdalną, ponadto:

 1. Świetlica szkolna stanowi miejsce, w którym przebywać będą uczniowie z różnych klas, w zawiązku z czym uczniów przebywających w świetlicy obowiązuje zakrywanie ust i nosa.
 2. W miarę możliwości między uczniami przebywającymi w świetlicy zachowywany będzie dystans.
 3. Prosimy rodziców, którzy mają możliwość zapewnienia innej opieki na czas pandemii o nie przyprowadzanie dziecka do świetlicy lub maksymalne skrócenie czas pobytu dziecka w świetlicy.
 4. Rodzice zgłaszają chęć odbioru dziecka na portierni lub dzwonią bezpośrednio do świetlicy – należy zadzwonić do szkoły (91 422 11 16) i wybrać numer kierunkowy 28.
Uczniowie klas 4-8 od 18 stycznia uczyć się będą nadal w systemie zdalnym.
Wszystkie klasy obowiązywać będzie stacjonarny plan lekcji, tzn. wracamy do 45-minutowych jednostek lekcyjnych. ażde zamówienie to bonus dla naszej szkoły!

Kod naszej szkoły Z.SZQ.SZC.S69 

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do skorzystania z oferty Księgarni Tuliszków oraz wzięcia udziału w kiermaszu książek za pośrednictwem sklepu internetowego www.ksiegarnia-tuliszkow.pl.

Ponad 20 tysięcy tytułów książek: literatura dla dzieci, młodzieży i dorosłych, pomoce naukowe, lektury szkolne, tania książka, kolorowanki, książki na różne okazje.

Dzięki Państwa zamówieniu szkoła otrzymuje nagrody książkowe dla uczniów, a biblioteka ciekawe nowości.

Zasady zamawiania książek:

 1. wejdź na stronę www.ksiegarnia-tuliszkow.pl
 2. zamów książki, które potrzebujesz
 3. podczas finalizowania zamówienia zaznacz:
  w polu Dostawa : „Odbiór osobisty w siedzibie firmy” w polu Dodatkowe informacje wpisz kod naszej szkoły Z.SZQ.SZC.S69  Danych adresowych wpisz swoje imię, nazwisko i adres szkoły
  Księgarnia zrealizuje zamówienie zbiorcze, a swoje książki odbierzesz w bibliotece szkolnej.
  Możesz też zamówić dostawę do domu (przy zamówieniu powyżej 100 zł dostawa jest bezpłatna).
  Od każdego zamówienia z wpisanym kodem naszej szkoły naliczana jest kwota przeznaczona na nagrody i książki do biblioteki szkolnej, które otrzymamy od Księgarni!      Kod naszej szkoły   -    Z.SZQ.SZC.S69 
 4. Z.SZQ.SZC.S69  Kod ten należy wpisać w polu Dodatkowe Informacje, przed kliknięciem przycisku PODSUMOWANIE.

Odbiorę moje zamówienie w swojej placówce: takie zamówienie zostanie zrealizowane wraz z innymi zamówieniami z danej placówki. W zbiorczym kartonie znajdą się mniejsze paczki opatrzone imieniem, nazwiskiem i adresem domowym konkretnego odbiorcy. Takie zamówienie (bez względu na jego wartość) jest dostarczane na koszt Księgarni – nie ma tu dodatkowych opłat związanych z przesyłką. Zbiorczy karton adresujemy na osobę kontaktową, która współpracuje z Księgarnią z ramienia szkoły. W Polu „dostawa” należy zaznaczyć opcję „odbiór osobisty w siedzibie firmy”. Po przejściu do danych adresowych należy zaznaczyć opcję „inny adres wysyłki” i wpisać tam własne imię i nazwisko oraz adres szkoły.  


DRODZY RODZICE
 

INSTRUKCJE DO LOGOWANIA DO DZIENNIKA LIBRUS:

INSTRUKCJA DO LOGOWANIA DO DZIENNIKA

INSTRUKCJA DO LOGOWANIA DO APLIKACJI MOBILNEJ DZIENNIKA - NASZE SZKOŁY


Z UWAGI NA ZAGROŻENIE

ROZPRZESTRZENIANIA SIĘ WIRUSA COVID -19

OD 01.09.2020 r.

W GODZ. 7.00-17.00

BOISKO SZKOLNE

oraz

PLAC ZABAW

 DOSTĘPNE   SĄ   WYŁĄCZNIE   DLA

NAUCZYCIELI,   UCZNIÓW

 I   POZOSTAŁYCH    PRACOWNIKÓW   SP 69