OGŁOSZENIA SZKOLNE

Zebranie Rady Rodziców odbędzie się

15 stycznia o godz. 18:00 w stołówce szkolnej

UWAGA RODZICE!!!

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 69 INFORMUJE, ŻE Z PRZYCZYN NIEZNALEŻNYCH OD SZKOŁY REMONT SALI GIMNASTYCZNEJ PRZEDŁUŻY SIĘ, ALE TERMIN ZAKOŃCZENIA NIE JEST JESZCZE DOKŁADNIE ZNANY, GDYŻ URZĄD MIASTA DOPIERO POSZUKUJE NOWEGO WYKONAWCY. LEKCJE WYCHOWANIA FICZYNEGO BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ JAK DOTYCHCZAS. PRZEPRASZAM ZA UTRUDNIENIA I PROSZĘ PAŃSTWA O WYROZUMIAŁOŚĆ.

UWAGA - AKCJA ZIMA

Wraz ze Stowarzyszeniem KociArka, rozpoczynamy Akcję Zima! Stowarzyszenie KociArka zajmuje się pomocą kotom wolno żyjącym i porzuconym, ratuje, pomaga, dokarmia, prowadzi domy tymczasowe, walczy z głodem i chorobami kotów, wspiera również karmicieli w mieście Szczecin i okolicach. Coraz zimniejsze noce, zwiastują nieuchronnie nadciągającą zimę - najcięższą porę roku dla kotów bezdomnych i wolno żyjących. Pomóżmy im przetrwać ten trudny okres!

Zbiórkę prowadzi świetlica szkolna, akcja trwa do marca 2020r.