Dla rodziców

Koło Pomocy Dzieciom z ADHD, TPD ZOR w Szczecinie informuje, że 01 stycznia 2013 roku decyzją Prezydenta Miasta Szczecina została powołana

SPECJALISTYCZNA PLACÓWKA WSPARCIA DZIENNEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Z ADHD

w strukturach Zachodniopomorskiego Oddziału Regionalnego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Szczecinie

Siedziba placówki: Szczecin, ul. Pocztowa 31-33

www.facebook.com/KoloPomocyDzieciomZAdhdWSzczecinie

To pierwsza taka placówka w Polsce w strukturach organizacji pozarządowej. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że 9 lat działalności Koła zostało zwieńczone powstaniem placówki. To wyjątkowe miejsce dla społeczności ludzi z ADHD. W ramach działań placówki będziemy wspierać dzieci i młodzież z ADHD oraz ich rodziny, w zakresie pomocy terapeutycznej, edukacyjnej, szkoleniowej, warsztatowej i wychowawczej.

AKTUALNOŚCI:

BEZPIECZNE DZIECKO W INTERNECIE

Utworzono dnia 10.02.2015

Internet jest miejscem nauki, rozrywki  ale równie komunikacji.

Czy wiesz w jaki sposób Twoje dziecko korzysta z Internetu?

Jakich szuka treści ,jakie pobiera oprogramowanie, filmy czy muzykę?

Czy zastanawiałeś się kiedyś na jakie zagrożenia jest narażone i jakie niosą one ze sobą konsekwencje?

Sieć jest pełna zagrożeń  i tylko od rodziców zależy, czy będą  potrafili zapewnić dziecku ochronę i

bezpieczeństwo.

czytaj dalej... na temat: BEZPIECZNE DZIECKO W INTERNECIE