Rada rodziców

Czcionka:

W dniu 09 Września 2015 roku o godz. 18.00 odbyło się zebranie przedstawicieli klas w celu wyłonienia składu Prezydium Rady Rodziców.

W wyniku głosowania ustalono skład prezydium Rady Rodziców na rok szkolny 2015/2016:

pan Sadowski Marcin  kl 3c – przewodniczący

pan Schulz Andrzej kl 3c – wiceprzewodniczący

pani Aneta Foremna  kl 1c – skarbnik

pani Głodkowska Marta kl 5a  – sekretarz

pani Zwierzchowska Monika kl 5b– zastępca sekretarza

Dziękujemy za zaufanie.

Wpłaty dotyczące komitetu rodzicielskiego proszę kierować na ręce skarbników klas następnie wpłacać na konto Rady Rodziców.

Składka za rok 2015/2016 to 40 zł.

Listy zebranych wpłat proszę przekazywać do sekretariatu szkoły w celu przekazania przewodniczącemu Rady Rodziców.

Po zebraniu składek stosowne zestawienie zostanie umieszczone na stronie szkoły.

Konto Rady Rodziców do wpłat: mBank 85 1140 2004 0000 3102 7584 4959

Uwaga!!! proszę dopisać w tytule informacje o nazwie klasy i „składka Komitet Rodzicielski

klasa ...”

W roku szkolnym 2015/2016 po ustaleniach z przedstawicielami klas postanowiliśmy pozostać przy dobrowolnym ubezpieczeniu dzieci w PZU.

Składka tegoroczna to 33 zł/ rok

Ubezpieczenie trwa pełne 12 miesięcy przez całą dobę na terenie szkoły i poza nią.

Suma ubezpieczenia wynosi 12000 zł

Szczegółowe informacje dla chętnych w załączonym pliku (skan oferty).

PZU warianty ubezpieczenia

Plik zawiera informacje ile procent kwoty ubezpieczenia można uzyskać w poszczególnych następstwach nieszczęśliwego wypadku naszych pociech.

Proszę o wzięcie pod uwagę, że to niewielka kwota jak na cały rok wychodzi zaledwie 9 gr za

dzień /2,75 za miesiąc.

Jest to również cenna ochrona podczas wakacji.

Wpłaty dotyczące ubezpieczenia PZU proszę kierować na ręce skarbników klas następnie wpłacać na konto Rady Rodziców. Zestawienia zgłoszonych dzieci proszę przekazywać do sekretariatu i kierować do przewodniczącego RR.

Po zebraniu składek przez skarbników klas stosowne zestawienie zostanie umieszczone na stronie szkoły.

Konto Rady Rodziców do wpłat: mBank 85 1140 2004 0000 3102 7584 4959

Uwaga!!! proszę dopisać w tytule informacje o nazwie klasy i dopiskiem  „składka ubezpieczenie PZU klasa …....”

Uwaga!!! Ustaliliśmy, że chętnych zbieramy do dnia 30-09-2015 termin nieprzekraczalny ze względu na kontynuację ochrony naszych pociech od września do września.

Z poważaniem Sadowski Marcin przewodniczący RR