Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego

Halowy turniej o puchar św.Jana Bosko

Utworzono dnia 10.02.2015, 18:44

5 miejsce zajęli nasi piłkarze w XIII edycji halowego turnieju o puchar św. Jana Bosko rozegranym w poniedziałek 10 lutego w hali Zespołu Szkół Salezjańskich przy u.Ku Słońcu. W turnieju wzięło udział 11 zespołów szkół podstawowych z całego województwa zachodniopomorskiego.

W pierwszym meczu z gospodarzami "Salos 2" nasi piłkarze nieznacznie przegrali 0:1, tracąc bramkę po przypadkowej akcji na 2 minuty przed końcem meczu. Także porażką zakończył się drugi grupowy mecz naszych reprezentantów. Po wyrównującym meczu 3:2 wygrali młodzi piłkarze z Krzywina, strzelając zwycięską bramkę w ostatniej minucie spotkania. Dwie bramki dla naszej drużyny zdobył w tym meczu Jakub Prokopowicz. W kolejnym spotkaniu z SP 44 do gry wprowadzono rezerwowych piłkarzy. Dwie bramki Adama Zwierzchowskiego zapewniły naszej drużynie zwycięstwo 2:1. W ostatnim meczu grupy B nasza drużyna pokonała SP Primus 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył z rzutu karnego Adam Zwierzchowski po faulu na Patryku Lemańskim.
W meczu o 5 miejsce nasza drużyna pewnie zwyciężyła gospodarzy "Salos 1" 2:0. Bramki w tym meczu zdobyli Michał Chołuj i Jakub Prokopowicz.
Naszym piłkarzom gratulujemy dobrego występu i piątego miejsca w turnieju.