Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego

Mistrzostwa Szczecina w mini piłce nożnej dla klas IV szkół podstawowych

Utworzono dnia 11.04.2017, 21:47

Dnia 6.04.2017r na orliku przy SP nr 69 odbyły się pierwsze mecze grupy I Mistrzostw Szczecina w mini piłce nożnej dla klas IV szkół podstawowych. Tego dnia zostały rozegrane trzy spotkania.

W pierwszym meczu wystąpiła reprezentacja SP 69 w składzie: Paweł Szostak, Paweł Kita, Patryk Zasadni, Stavros Grudziński, Olivier Biernaczyk, Piotr Muzioł, Dominik Stefański, Mariusz Głodkowski, Oskar Jabłoński oraz Mateusz Romanowski przeciwko reprezentacji SP 48. W pierwszej połowie nasi chłopcy mimo dobrej gry w obronie, nie potrafili stworzyć sobie dogodnych sytuacji bramkowych w ataku. Natomiast reprezentanci SP 48 wykorzystując nieporadność przeciwnika w grze w ataku, często wchodzili z piłką na jego połowę, co w rezultacie zaowocowało bramką na 1:0.  W drugiej połowie dość szybko straciliśmy bramkę na 2:0 i choć mieliśmy kilka dogodnych sytuacji bramkowych, to żadnej z nich nie udało się wykorzystać. Mecz zakończył się ostatecznie rezultatem 2:0 dla chłopców ze szkoły 48.

W drugim meczu mierzyliśmy się z drużyną SP 45. Początek meczu wypadł dla nas bardzo słabo i po 8 minutach przegrywaliśmy już 4:0. Na szczęście zespół zebrał się do kupy i jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę spotkania odrobił trzy bramki.  Okazało się, że to wszystko na co było nas stać tego dnia i mecz zakończył się rezultatem 7:3 dla reprezentacji SP 45.

Chłopcom z SP 69 brakowało waleczności i skuteczności w grze w przedniej formacji, co skutkowało tego dnia dwiema porażkami.

W meczu pomiędzy naszymi rywalami zwycięską okazała się być reprezentacja SP 45, pokonując przeciwnika 3:2.