VII Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych

Utworzono dnia 18.12.2017, 10:21

VII Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt Szkól Podstawowych

Dnia 14.12.2017r odbył się Mikołajkowy turniej piłki nożnej dla dziewcząt na orliku przy  SP 7. W zawodach wzięło udział 6 zespołów, a w tym: SP 7, SP 14, CMS (klub Olimpia Szczecin) oraz SP 69. Każda szkoła wystawiła 4 – osobowe reprezentacje

Mecze rozgrywano na 2 wydzielonych mini boiskach na małe bramki, gdzie cały mecz trwał 6 minut. Organizator postawił na zabawę i zdecydował nie przydzielać punktów za wygrane mecze oraz nie wybierać zwycięzcy turnieju.

Nasza reprezentacja w składzie: Patrycja Kotowicz, Julia Szulerecka, Klara Silveiro, Maja Baranowska, Amelia Struska, Wiktoria Biskup rywalizowała kolejno z reprezentacją SP 7 (1:1), CMS II (1:2), SP 14 II (0:1), CMS I (1:2), SP 14 I (0:0).  W sumie wywalczyliśmy 2 remisy i trzykrotnie uznaliśmy wyższość rywala. Trzeba przyznać dziewczynom, że rywalizowały z każdą szkołą jak równy z równym i tylko brak szczęścia spowodował takie a nie inne wyniki meczy.

Na zakończenie zawodów pojawił się Święty Mikołaj, który nagrodził wszystkich uczestników prezentami