XIX turniej piłki nożnej chłopców „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”

Utworzono dnia 17.03.2019, 19:53

W środę (27.02.2019) grupa naszych 10-latków wzięła udział w XIX turnieju piłki nożnej chłopców „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” na etapie powiatowym.  Zawody odbywały się przy ul. Pomarańczowej 31 w Szczecinie.

W turnieju wzięło udział 8 zespołów, które zostały rozlosowane po 4 do grupy A oraz grupy B.  Reprezentacja SP 69 trafiła do grupy B w której zajęliśmy ostatecznie 3 miejsce po jednym zwycięstwie (2:1) z drużyną Football Areny II. W pozostałych dwóch spotkaniach musieliśmy uznać wyższość przeciwnika (0:4 z SP 48 oraz 0:10 z Volley I – nasza sportowa klasa) , jak się później okazało finalistów turnieju.

Chłopcy pierwszy raz wzięli udział w zawodach piłkarskich na etapie międzyszkolnym i trzeba uznać osiągnięty wynik za dobry i pochwalić chłopców za ogromne zaangażowanie i chęć gry

Nasi reprezentanci:

Jakub Tomczyk, Michał Malewski, Tymon Drąg, Norbert Cierzniak, Mateusz Pierzak, Karol Świder, Leonard Kaźmierski, Julian Szulc, Kacper Rogulski