XVI Mikołajkowy Międzyszkolny Turniej Mini – Siatkówki Dziewcząt i Chłopców Szkól Podstawowych o Puchar Przewodniczącego Rady Osiedla

Utworzono dnia 05.12.2019, 21:14

Dnia 5.12.2019r odbył się XVI Mikołajkowy turniej Mini – siatkówki dla dziewcząt i chłopców w SP 56. W zawodach wzięło udział 8 zespołów (4 damskie i 4 męskie), a w tym: SP 56, SP 46, SP 54 oraz SP 69. Każda szkoła wystawiła 6 – osobowe reprezentacje dziewcząt i chłopców, które walczyły o puchar przewodniczącego rady osiedla.
Mecze rozgrywano na 2 wydzielonych boiskach do mini siatkówki. Zwycięzcę potyczki wyłaniano na podstawie 2 wygranych setów, z których każdy trwał do momentu uzyskania 15 pkt lub w przypadku remisu 2 – punktowej przewagi. Na boisku grały reprezentacje szkół w 3 – osobowych składach. Nasza reprezentacje w składzie: Maja Biernawska, Klara Silveiro, Maja Baranowska, Wiktoria Biskup, Julia Nowaczyk, Paulina Głodkowska, Kacper Szczepiński, Dariusz Lackowski, Daniel Garnys, Piotr Muzioł, Oliwier Biernaczyk i Adrian Zieliński z ogromną chęcią i zaangażowaniem przystąpiły do gry. Nie udało się uzyskać najwyższego stopnia podium, ale nasi reprezentanci „napsuli krwi „ przeciwnikom, wygrywając kilka setów w pięknym stylu. Na zakończenie turnieju zjawił się Święty mikołaj, który rozdał zawodnikom upominki w postaci piłek.