Rozgrywki piłki nożnej dla klas IV

Utworzono dnia 03.11.2017, 06:49

Dnia 30.10.2017 roku (poniedziałek) odbyły się zawody piłkarskie klas IV i V. Mecze rozgrywane były 1 x 15 minut, systemem każdy z każdym.  O zajmowanych pozycjach decydowała liczba punktów zdobyta w dwóch pojedynkach.

W pierwszej kolejności rywalizowały ze sobą zespoły klas IV.  Na trybunach pojawiło się wielu kibiców (w tym rodziców), którzy aktywnie dopingowali swoje drużyny. Po omówieniu regulaminu i zasad gry  rozpoczęto rozgrywki. W każdym spotkaniu można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników, olbrzymią chęć zwycięstwa, oraz „walkę do samego końca”, przez co oglądało się rozgrywki z dużą przyjemnością. Mecze obfitowały w dużą liczbę bramek, których padło łącznie 16, a królem strzelców turnieju został zawodnik z IV a – Patryk Zasadni (4 bramki).

Kolejność i wyniki spotkań:

IVa - IVb           4:2

IVa - IVc           1:4

IVb - IVc           1:4

Strzelcy bramek:

Patryk Zasadni (x4), Jakub Tereszko (x3), Brandon Giese (x3), Dominik Pukszta (x2), Szymon Lipiński (x1), Stavros Grudziński (x1), Nikodem Andryszewski (x1), Antoni Wierzbicki (x1)

Zajęte miejsce:

I – IVc (6 punktów)

II – IVa (3 punkty)

III – IVb (0 punktów)

Reprezentacje:

IVa:  Sławomir Wejhan, Stavros Grudziński, Patryk Zasadni, Bartek Panek, Bartosz Zatorski, Daniel Omeciński, Julia Kosna, Oskar Tomaszewski, Jakub Pszczoła