JESIENNE IMPRESJE

Utworzono dnia 23.12.2014, 08:00

Późnojesienne  owoce  czy   spadające  liście  pozwalają  stwarzać  ciekawe  kompozycje. Interesujące  zajęcia  dotyczące  tego  tematu  przeprowadziła  florystka  pani  Śliwczyńska   przedstawiając  dzieciom  wykonywanie  „róż”  z   liści  platana   a   także   omówiła  pochodzenie  dyni,   znaczenie  dla  zdrowia  i  ciekawostki  związane  z  tą   rośliną. W  zajęciach  uczestniczyła  klasa  3b,   dzieci  wykonywały  piękne  róże  pod  kierunkiem  naszego  gościa   a  w   przeprowadzonym   konkursie  wiedzy zwyciężli   -  Oliwia  Zając,  Nikola  Prokopska,  Marcin  Skierś.   Wiktoria  Biskup  i  Weronika  Trela   upiekły  doskonałe  ciasta,  którymi  częstowały  uczestników  tego  radosnego   późnojesiennego  święta  liści  i  owoców....  i   „róż”.