II a i III a na meczu Pogoni ’04 Szczecin

Utworzono dnia 29.03.2015, 22:17

29 marca 2015 r. przedstawiciele klasy II a i III a wraz z wychowawczyniami uczestniczyli w pojedynku pomiędzy Pogonią ’04 Szczecin a AZS Gdańsk w ramach rozgrywek ekstraklasy futsalu. Podczas tego wydarzenia atrakcją dla wszystkich kibiców zgromadzonych w hali Azoty Arena były także występy artystyczne szczecińskich zespołów tanecznych i muzycznych. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji takich, jak: malowanie twarzy, tatuaże brokatowe, układanie puzzli. Można było także sprawdzić swoje umiejętności w zawodach laser paintball’a. Odbyły się również zawody w kręgle ze słodkimi niespodziankami dla każdego uczestnika. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwali bohaterowie bajek ze Szczecińskiej Ligi Super Bohaterów.