Szkolny Konkurs Recytatorski ,, W zimowej szacie”

Utworzono dnia 18.01.2016, 06:15

Od ponad dziesięciu lat jestem organizatorem szkolnego konkursu recytatorskiego, którego zadaniem jest wyłonienie najlepszych recytatorów wsród uczniów naszej szkoły. Konkurs odbywa się dla dwóch grup wiekowych: klas 1-3 i 4-6.Głównym celem konkursu jest aktywizowanie kultury słowa, sztuki mówienia oraz pięknej interpretacji poezji.

W piątek, 15 stycznia 2016. odbyła się kolejna edycja  konkursu  przeznaczona dla uczniów kl. I- VI. Uczestniczyło dwudziestu uczniów. Tematem przewodnim była panująca pora roku – Zima. Uczniowie recytowali wybrane przez siebie wiersze prezentując wysoki poziom artystyczny.

Jury wyłoniło laureatów:

W kategorii klas 1-3:

I miejsce Julia Nowaczyk klasa 3 b

II – Rafał Pal klasa 1 c

III- Zuzanna Wieśniak klasa 2 b

Wyróżnienie Julia Jankiewicz klasa 2 b

Klasy starsze 4-6

równorzędnie  I miejsce  Julia Bąk klasa 6 a i Martyna Grifka  klasa 5 b

II miejsce Amelia Struska klasa 4 b

Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, dziękujemy także publiczności, gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy do galerii zdjęć.