Pasowanie Na Ucznia Naszej Szkoły

Utworzono dnia 23.10.2016, 21:45

Dnia 20 października 2016 r. w o godz. 10.00  w sali gimnastycznej odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej nr 69 . W krótkim programie artystycznymkandydaci na uczniów musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami jakie powinien posiadać każdy, kto chce zostać uczniem naszej szkoły. Za prawidłowo wykonane zadanie dzieci były nagradzane brawami i otrzymywały odznaki. Po ślubowaniu, pani dyrektor pasowała dzieci na uczniów, przez dotknięcie ramienia każdego z nich wielkim ołówkiem, a pan dyrektor wręczał im pamiątkowe dyplomy.  Na koniec uroczystości uczniowie wraz z rodzicami podchodzili do Kroniki Szkolnej, w której dzieci zostawiały odcisk palca, a rodzice swój podpis.