Kolejna edycja szkolnego konkursu recytatorskiego ,, W zimowej szacie”

Utworzono dnia 19.02.2019, 19:26

W prawdziwie zimowej scenerii przebiegał konkurs recytatorski zorganizowany w piątek, 15 lutego 2019 dla uczniów klas I-III  i IV-VI zorganizowany przez p. Jolantę Kawalec-Szymborską .Jak sama nazwa konkursu wskazuje, tematem przewodnim była zima. Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji Jury nagrodziło pamiątkowymi dyplomami następujących recytatorów:

W kategorii klas młodszych : wszyscy recytatorzy zostali wyróżnieni i nagrodzeni.

W kategorii klas starszych IV- VI  zwyciężyła Julia Nowaczyk  z klasy VI b , drugie miejsce zajęły dwie uczennice: Martyna Niemiec z klasy IV a i Michalina Paszun z klasy VI b, trzecie miejsce zajął Łukasz Janczura z klasy VI c.

Wszystkim laureatom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.