Akcje w Bibliotece

Akcja biblioteki szkolnej.

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Jeżeli posiadają Państwo w swoich biblioteczkach domowych książki, które nie są już potrzebne  i  mogłyby posłużyć naszym uczniom zachęcamy do przekazania ich do biblioteki szkolnej. Na pewno znajdą się chętni, aby ją przeczytać.

Mile widziana jest literatura dziecięca i młodzieżowa, szczególnie lektury szkolne.

Ponadto chętnie przyjmiemy, czasopisma, filmy dla dzieci i młodzieży na DVD, audiobooki, gry planszowe.

Przekazane w darze książki i filmy zostaną opatrzone specjalnymi naklejkami z imionami i nazwiskami uczniów, którzy je podarowali.

Nazwiska uczniów, którzy przyczynią się do wzbogacenia szkolnego księgozbioru, zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły na Liście Darczyńców Przyjaciół Biblioteki.

Mamy nadzieję, że Akcja spotka się z aprobatą i zainteresowaniem, a za wszystkie dary już dziś  serdecznie dziękujemy.

Akcja trwa od  20.X.17  do końca listopada 2017

Sb
Nd

LIKE US ON FACEBOOK