Pasowanie na czytelnika - rok szkolny 2015/2016

Utworzono dnia 24.01.2016, 20:10

Pasowanie na czytelnika to oficjalne przyjęcie najmłodszych uczniów do grona czytelników biblioteki szkolnej.

Celem imprezy było zapoznanie uczniów z funkcjonowaniem biblioteki szkolnej oraz zachęcenie ich do czytania książek. Pierwszoklasiści złożyli uroczyste przyrzeczenie i zostali pasowani  na czytelników.

Od tej chwili uczniowie klas pierwszych stali się pełnoprawnymi czytelnikami naszej biblioteki i mogą już samodzielnie wypożyczać książki.

List do rodziców

“Bez względu na to, ile masz zajęć drogi rodzicu, najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla przyszłości swego dziecka, oprócz okazywania miłości przez przytulanie, jest codzienne głośne czytanie oraz radykalne ograniczenie telewizji, komputera i Internetu”.