Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego

Konkursy 2022/2023

NASZE OSIĄGNIĘCIA ROK SZKOLNY 2022/2023

 

NAZWA KONKURSU

ZASIĘG 

ORGANIZATOR

KOORDYNATOR

EFEKTY

 

Kuratoryjny Konkurs z biologii

szkolny

Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty

Jolanta Śliwińska

I miejsce:

Karol Świder 8a

 II miejsce:

Dawid Pańtak  8a

Kuratoryjny Konkurs z biologii

 

rejonowy

Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty

Jolanta Śliwińska

K .Świder 8a

D. Pańtak 8a

Kuratoryjny Konkurs z biologii rejonowy Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty Jolanta Śliwińska

Laureat

D. Pańtak 8a

Polska przyroda wspólnym dobrem. Symbole narodowe V - edycja

wojewódzki

ZO LOP w Szczecinie i WFOŚiGW w Szczecinie

 

Jolanta Śliwińska

Grażyna Zacharewicz

 

II miejsce:

Maria Liuta 7a

wyróżnienia:

Kornelia Bąk 8b

Hanna Brzozowska 8d

Polska przyroda wspólnym dobrem. Symbole narodowe wojewódzki ZO LOP w Szczecinie i WFOŚiGW w Szczecinie Katarzyna Matusiak

wyróżnienia:

Inez Idzikowska 3c Amanda Łuksza - Suchowiecka 3c

Konkurs plastyczny

„ #Adopcja”

miejski Ośrodek Adopcyjny Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Szczecinie  Katarzyna Matusiak

II miejsce:

Aleksander Michalak

Konkurs fotograficzny "Roślinność mojej okolicy”

wojewódzki

ZO LOP w Szczecinie i WFOŚiGW w Szczecinie

Jolanta Śliwińska

Grażyna Zacharewicz

 

I miejsce:

Zuzanna Jakubowska 5a

Wyróżnienia:

Marharyta Kryvetska 5a

Lena Orlon 6a

Jakub Krzyżanowski 6b

„Symbole narodowe i bohaterowie Niepodległej”

 

wojewódzki

Liceum Ogólnokształcące Nr 3 w Szczecinie pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

Kamila Skibińska

Katarzyna Matusiak

 KLASY 1-2:

I miejsce: 

Nina Szymańska- Żarnicka 2a

II miejsce: 

Lena Kaźmierczak 1a

KLASY 3-4

I miejsce: Aleksander Michalak 3c

Wyróżnienie:

Piotr Olejnik 3c

KLASY 6-8

Wyróżnienie:

Nina Nowacka 6a

Kuratoryjny Konkurs z matematyki szkolny Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty

Magdalena Michalska Elżbieta Cieślewicz

I miejsce:

Jakub Zawadzki 8d

 II miejsce :

Dawid Pańtak 8a

Kuratoryjny Konkurs z matematyki rejonowy Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty Magdalena Michalska Elżbieta Cieślewicz

Jakub Zawadzki 8d

Dawid Pańtak 8a

Kuratoryjny Konkurs z geografii szkolny Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty Grażyna Zacharewicz

I miejsce:

Dawid Pańtak 8a

 II miejsce :

J. Nieczkowski 8b

Kuratoryjny Konkurs z geografii rejonowy Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty Grażyna Zacharewicz

Dawid Pańtak 8a

Jan Nieczkowski 8b

Kuratoryjny Konkurs z j. angielskiego szkolny Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty

Małgorzata Cibart

Mariusz Czaplicki

I miejsce:

Oliwier Szyszko 8a

 II miejsce :

Michał Kacała 8b

Kuratoryjny Konkurs z j. angielskiego rejonowy Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty

Małgorzata Cibart

Mariusz Czaplicki

Oliwier Szyszko 8a

Michał Kacała 8b

Konkurs biologiczno-chemicznym

"Jak dobrze znasz aminokwasy?"

- Edycja II

międzyszkolny

Szkoła Podstawowa

nr 11 w Szczecinie
 

Ewelina Szczepanik

III miejsce:

Dawid Pańtak 8a

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

POLSKIE SYMBOLE NARODOWE

szkolny SP 69 Bożena Małdyk

KLASY 1-3

I miejsce:

Jakub Cierzniak kl.3c

KarolinaSmakowska kl.1 a

II MIEJSCE:

Antoni Rymer kl. 3 c

III MIEJSCE:

Amanda Łuksza-Suchowiecka kl. 3 c

WYRÓŻNIENIE:

Daria Kacprzak kl. 3 c

KLASY 4-8

I MIEJSCE:

Kacper Moskal kl. 4b

II MIEJSCE:

  Oliwia Dąbrowska kl. 4a

III MIEJSCE:

  Bartosz Tereszko kl. 4b

   Anna Leśniewska kl. 5b

WYRÓŻNIENIE:

  Michał Smakowskikl.4b

Konkurs plastyczno-językowy

"Europa Na Talerzu"

szkolny SP 69

Katarzyna Zenka

Dorota Michalska

Małgorzata Cibart

Mariusz Czaplicki

KLASY 1-3

I Miejsce:

Nina Szymańka-Żarnicka IIA

II Miejsce:

Piotr Olejnik IIIC,

III Miejsce:

Magdalena Przybyłowska II

KLASY 4-8

I Miejsce:

Jakub Hofman VIB

II Miejsce:

Maksymilian Kołpacki VIII D

III Miejsce:

Zuzanna Wojtasik VB

Quiz z ogólnej wiedzy o krajach i językach europejskich dla klas VI-VIII szkolny SP 69

Katarzyna Zenka

Dorota Michalska

Małgorzata Cibart

Mariusz Czaplicki

I Miejsce:

Karol Świder 8a

II Miejsce:

Andrii Kotomiiets 7a

III Miejsce:

Emila Kubiak 8a Leonard Kaźmierczak 8a

Moja ulubiona postać z Bajki szkolny SP 69

Katarzyna Zenka

Dorota Michalska

Małgorzata Cibart

Mariusz Czaplicki

Klasy I-III

   I Miejsce:

Piotr Olejnik IIIC

II Miejsce:

Nina Szymańska-Żarnicka IIA

III Miejsce:

Mateusz Pawlusiński IIA

Klasy IV-VIII

I Miejsce:

Karolina Nalewaj VB

II Miejsce:

Zuzanna WojtasikV B

III Miejsce:

Nina Nawrocka VIA

Kuratoryjny konkurs z chemii szkolny Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty Ewelina Szczepanik

I miejsce:

Karol Świder

II miejsce:

Martyna Olszewska.

Kuratoryjny konkurs z chemii rejonowy Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty Ewelina Szczepanik

I miejsce:

Karol Świder

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Chemicznej

etap I

ogólnopolski Uniwersytet Jagielloński w Krakowie i portal edukator.pl Ewelina Szczepanik

I miejsce:

Witek Jakub

II miejsce:

Wierzbicki Szymon 

III miejsce

Pańtak Dawid

Kuratoryjny Konkurs z geografii szkolny Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty Grażyna Zacharewicz

I miejsce:

Dawid Pańtak 8a

 II miejsce :

Jan Nieczkowski 8b

 

Kuratoryjny Konkurs z geografii rejonowy Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty Grażyna Zacharewicz
Dawid Pańtak 8a
Jan Nieczkowski 8b

IX Konkurs dla internautów

„CZY ZNASZ WOJEWÓDZTWO ZACHODNIO -POMORSKIE?”

– X etapowy

miejski  Pałac Młodzieży w Szczecinie Grażyna Zacharewicz

Wyniki I etapu:

I miejsce:

Jakub Krzyżanowski 6b

Lena Orlon 6a

Mateusz Nowakowski 8d

II miejsce:

Ksawery Bąkowski 8d

Patryk Grabowski 6d

Karol Świder 8a

III miejsce:

Konrad Nazarkiewicz 6b

IV miejsce:

Rafał Pal 8d

V miejsce:

Wiktoria Majzel 6b

KONKURS  LITERACKI PT.

„Mój zwierz”

szkolny    

KLASY 1-3

I Miejsce:

Leon Mazurek 2A

II miejsce:

Antoni Bekier 3 A

III miejsce:

Zuzanna Pyterek 3C

KLASY 4-8

I Miejsce:

ex aequo 

Kacper Moskal 4B i Maksymilian Kołpacki 8D

II Miejsce:

ex aequo

Oliwia Oleksiuk 4B i Nina Nowacka 6A

III Miejsce:

ex aequo

Magdalena Pal 4A i Anna Leśniewska 5B

Konkurs plastyczny

„Sprzątajmy świat- dbajmy  o środowisko”
szkolny SP 69

 

Agnieszka Matusik Katarzyna Matusiak Kamila Skibińska

 

KLASY 1-3

I miejsce:

Karolina Smakowska 1a

II miejsce:

Nina Szymańska- Żarnicka 2a

III miejsce:

Aleksandra Gaweł 2a

Wyróżnienia:

Mateusz Pawlusiński 2a

Piotr Olejnik 3c

Adrianna Gaweł 0a

KLASY 4-7

I miejsce:

Benko Nazarii 6b

II miejsce:

Michał Smakowski 4b

III miejsce:

Jakub Krzyżanowski 6b

Wyróżnienie:

Oskar Sowiński 5b
Konkurs techniczny „Jestem bezpieczny na drodze” szkolny SP 69 Anna  Marcinkowska

I miejsce:

Hubert Świątek 4c

II miejsce:

Oliwia Szopiak 4b

III miejsce:

Paulina Szotkowska 4b

IX Konkurs dla internautów „CZY ZNASZ WOJEWÓDZTWO ZACHODNIO -POMORSKIE?” – X etapowy miejski  Pałac Młodzieży w Szczecinie Grażyna Zacharewicz

Wyniki I etapu:

I miejsce:

Jakub Krzyżanowski 6b

Lena Orlon 6a

Mateusz Nowakowski 8d

II miejsce:

Ksawery Bąkowski 8d

Patryk Grabowski 6b

Karol Świder 8a

III miejsce:

Konrad Nazarkiewicz 6b

IV miejsce:

Rafał Pal 8d

V miejsce:

Wiktoria Majzel 6b

IX Konkurs dla internautów „CZY ZNASZ WOJEWÓDZTWO ZACHODNIO -POMORSKIE?” – X etapowy miejski  Pałac Młodzieży w Szczecinie Grażyna Zacharewicz

Wyniki II etapu:

I miejsce:

Ksawery Bąkowski 8d

Wiktoria Majzel 6b

Patryk Grabowski 6b

II miejsce:

Lena Orlon 6a

Jakub Krzyżanowski 6b

Mateusz Nowakowski 8d

III miejsce:

Karol Świder 8a

IV miejsce:

Rafał Pal 8d

V miejsce:

Konrad Nazarkiewicz 6b

VII miejsce:

Fabian Paszkowski 8d

Ogólnopolska Olimpiada z j. angielskiego Olimpus ogólnopolski   Zespół Nauczycieli Języków Obcych

laureatka

Laura Lizak kl.5b

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Chemicznej - etap II ogólnopolski Uniwersytet Jagielloński w Krakowie i portal edukator.pl Ewelina Szczepanik Jakub Witek 8a
IX Konkurs dla internautów „CZY ZNASZ WOJEWÓDZTWO ZACHODNIO -POMORSKIE?” – X etapowy miejski Pałac Młodzieży w Szczecinie Grażyna Zacharewicz

Wyniki III etapu:

I miejsce:

Mateusz Nowakowski 8d

Patryk Grabowski 6b

Lena Orlon 6a

Jakub Krzyżanowski 6b

II miejsce:

Rafał Pal 8d

III miejsce:

Karol Świder 8a

IV miejsce:

Ksawery Bąkowski 8d

V miejsce:

Konrad Nazarkiewicz 6b

X miejsce:

Fabian Paszkowski 8d

Konkurs Muzyczny "Kolędy i Pastorałki"

szkolny SP69

Katarzyna Matusiak

Kamila Skibińska

I miejsce:

Nina Nowacka 6A,

II miejsce:

Nela Leśniczy 2B,

III miejsce:

Viktoriia Zuieva 3c,

Wyróżnienie: Sławomir i Maciej Szyszko klasa 3A oraz Amelia Rybarczyk 3A.

Konkurs

"Mój wymarzony Różaniec"

szkolny SP 69

ks. Łukasz Paluch

s. Barbara Strejko

Maria Jagiełłowicz

KLASY 0-3

I miejsce
Maciej Szyszko (3A)

II miejsce
Mateusz Pawlusiński (2A)

III miejsce
Piotr Olejnik (3C)

Wyróżnienie
Adrianna Gaweł
 

KLASY IV-VIII

I miejsce
Nadia Zawisza (5A)

II miejsce
Anna Leśniewska (5B)

III miejsce
Oliwia Oleksiuk (4B)

Wyróżnienie
Kacper Moskal (4B)
Mateusz Nowakowski (8D)

English Hihg Flier ogólnopolski Jersz Zespół Nauczycieli Języków Obcych

dyplom za uzyksanie b. dobrego wniku

Zuzanna Jabłońska 5a

Konkurs recytatorski ,, W zimowej szacie”

szkolny SP69 Jolanta Kawalec - Szymborska

Klasy 1-3

I miejsce

Nina Szymańska –Żarnicka klasa 2 a

II miejsce

Bartosz Cicharski klasa 1 b

III miejsce

Jakub Morgownik klasa 1 b

Aleksandra Gaweł klasa 2 a

Wyróżnienia:

Viktoriia Zuieva klasa 3 c

Franciszek Jabłonka klasa 3 b

Filip Wojtyła klasa 3 c

Aleksander Michalak klasa 3 c

Klasy 4

I miejsce

Julia Małkowska klasa 4 c

II miejsce

Marcel Romanowski klasa 4a

III miejsce

Róża Szulim klasa 4 c

Milana Strelkova klasa 4 a

Wyróżnienia:

Oliwia Oleksiuk klasa 4 b

Marianna Mikołajczyk klasa 4 c

Sofiia Soshenko klasa 4 a

Tymoteusz Gawrylak klasa 4 a