Noc nauki i zabawy - Edycja I

Pierwsza edycja w historii Szkoły Podstawowej nr 69 im.mjr H.Sucharskiego

,,Noc nauki i zabawy” w SP 69 w Szczecinie

W nocy z 23 na 24 października  bieżącego roku w Szkole Podstawowej  69 panie: Małgorzata Cibart, Magdalena Michalska, Jolanta Kawalec- Szymborska zorganizowały

,,Noc nauki i zabawy" dla uczniów świetlicy szkolnej klas 2,3.

Zebraliśmy się o 19:00. Na początek zaczęliśmy od zabawy w ,,English Island"- potyczki językowe z językiem angielskim. Ciekawą rozgrywkę przerwaliśmy z powodu kolacji, jednakże później dokończyliśmy zabawę.

Następnie nadszedł czas na ,,Zmierz, policz, narysuj"- matematyczne łamigłówki. Świetnie się przy tym bawiliśmy.

Poznaliśmy książki, które czytali nasi nauczyciele, rodzice , dziadkowie, a nawet pradziadkowie, kiedy byli w naszym wieku i mieli po 8,9,10 lat.

Były też gry i zabawy stolikowe.

Wszyscy uczestnicy wykonali wspólny plakat nocy w szkole i wpisali się do kroniki szkolnej.

Potem przyszła pora na wieczór filmowy. Oglądaliśmy: ,, Mikołajka- Dziewczyny kontra chłopaki” oraz ,,Wszyscy kumple Mikołajka” animowaną serię na podstawie książek ,,Mikołajek”.

O godzinie 23:30, zmęczeni, ale bardzo zadowoleni poszliśmy spać przy relaksacyjnej kołysance.

Na następny dzień posprzątaliśmy po sobie i szczęśliwi wróciliśmy do domów.

Mamy nadzieję, że inne klasy też będą mogły kiedyś spędzić noc w szkole świetnie się przy tym bawiąc i ucząc.

,,Noc nauki i zabawy" w SP 69 - 23-24.10.2015

Utworzono dnia 25.10.2015, 08:01

Sb
Nd