Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego

Noc nauki i zabawy "Mikołajkowa Noc" - Edycja IV

Z okazji mikołajek uczniowie klas siódmych razem z wychowawcami brali udział w IV edycji Nocy w szkole, zorganizowanej pod hasłem „ Mikołajkowa Noc”. Wydarzenie miało miejsce 08.12. 2017r.

W bogatym programie, oprócz czasu na rozrywkę, młodzież zajmowała się tematyką cyberprzemocy. Aspirant Michał Sroka z Komendy Miejskiej Policji w ciekawy sposób zapoznał uczniów z najważniejszymi zagadnieniami nadużyć internetowych, tj. phishing, grooming, stalking, pornografia dziecięca. Rezultatem tego spotkania są plakaty zaprojektowane przez uczniów.

Całą imprezę uświetniły warsztaty taneczne prowadzone przez finalistę 3 edycji programu You Can Dance- Michała Pawłowskiego. Był również czas na rozgrywki sportowe, w trakcie których w meczu siatkówki zmierzyły się ze sobą drużyny dziewcząt , a w meczu piłki nożnej chłopców.

Po wspólnej kolacji, przygotowanej przez uczniów, przyszedł czas na prezenty od Św. Mikołaja. Specjalnie na tę jedną noc nowocześnie wyposażona sala informatyczna zamieniła się w salę kinową, gdzie odbywał się maraton filmowy, z takimi hitami jak: ‘’La La Land” , ” Przełęcz Ocalonych”, ‘’ Planeta Małp”.

Nad całością przedsięwzięcia czuwała p. M. Stychlerz, p. A. Usowicz oraz wychowawcy klas siódmych.

Noc w Szkole po raz IV - Mikołajkowa Noc

Utworzono dnia 13.12.2017, 19:56