Pomoc materialna

Stypendium szkolne przysługuje uczniom kl. I-VIII, znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej wynikającej z niskich dochodów w rodzinie ( miesięczny dochód na 1 osobę nie przekraczający kwoty 600 zł netto), a w szczególności gdy w rodzinie występuje:

• bezrobocie,
  • niepełnosprawność,
  • ciężka lub długotrwała choroba,
  • wielodzietność,
  • alkoholizm lub narkomania,
  • brak umiejętności w wypełnianiu funkcji opiekuńczo- wychowawczych,
  • gdy rodzina jest niepełna.

Zainteresowanych rodziców proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Po zgłoszeniu chęci ubiegania się o stypendium, formularz wniosku zostanie Państwu przekazany przez dziecko lub osobiście po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Wzory wniosków oraz wszelkie aktualne informacje na temat kryterium dochodowego oraz niezbędnej dokumentacji dostępne są na stronie Urzędu Miasta, Biuletyn Informacji Publicznej http://bip.um.szczecin.pl/chapter_11322.asp

Wnioski o przyznanie stypendium szkolnego wraz z dokumentami należy złożyć w terminie

od 01 września do dnia 15 września 2023 roku

w szkole do której uczęszcza uczeń.

Wypełnione wnioski rodzice składają do gabinetu specjalistów.

Kontakt telefoniczny: 91-422-11-16 w. 25

Adres e-mail: melech.pedagogspecjalnysp69@gmail.com