Mistrzostwa Szczecina w Koszykówce chłopców klas 7-8

Utworzono dnia 01.02.2023, 13:37

Od 24.11.2022r nasza szkoła brała udział w rozgrywkach o Mistrzostwo Szczecina w koszykówce chłopców klas 7-8. Był to pierwszy start naszej szkoły w rozgrywkach tej dyscypliny.  Rozegraliśmy 8 meczów , pomimo dobrej postawy, zaangażowania i  wielkiej woli walki nie udało nam się ani razu zwyciężyć, choć raz było naprawdę blisko,  kiedy przegraliśmy po 2 dogrywkach 34:30  z SP8. W pozostałych meczach było trochę trudniej i tak z SP 35 przegraliśmy 64:15, z SP3 45:14, z SP56 100:30, z SP7 52:24, z SP16 31:17. Wyniki może i wyglądają na takie , w których byliśmy zdominowani ale każda z tych wygranych kosztowała naszych przeciwników mnóstwo wysiłku. Zrobiliśmy pierwszy krok i przetarliśmy szlak a teraz czas wziąć się do pracy i w przyszłym roku spróbować wypaść dużo lepiej. Drużynę reprezentowali następujący zawodnicy:

Z klasy 8d                                                                          z klasy 8c

Bąkowski Ksawery                                                  Włodarczyk Piotr

Durzyński Igor                                                           Zolotarov Yehor

Gliwa Jakub

Guzielak Adrian

Kołpacki Maksymilian

Kowal Franciszek

Kudła Ernest

Maćkowiak Tymoteusz

Nowakowski Mateusz

Olbracht Dawid

Pagórek Alex

Pal Rafał

Piz Aleks

Rabczyński Alex

Tandecki Aleksander

Tarasiewicz Kacper

Trenerem drużyny był Grzegorz Szuba.