"Lisek i przyjaciele" - zawody sportowe

Utworzono dnia 20.09.2020, 20:13

15 września 2020r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w zawodach sportowych zorganizowanych z myślą o najmłodszych tyczkarzach i tyczkarkach. Mali miłośnicy lekkiej atletyki mieli możliwość wzięcia udziału w specjalnie przygotowanych zabawach wprowadzających do konkurencji jaką jest Skok o Tyczce. Organizatorem tego przedsięwzięcia była Fundacja Moniki Pyrek. Kibicowaliśmy Juniorom, którzy mierzyli się z kolejnymi wysokościami oraz walczyli o nagrody. Najcenniejszym doświadczeniem było spotkanie z Piotrem Liskiem, Wicemistrzem Świata, Rekordzistą Polski i brązowym medalistą Mistrzostw Europy oraz Moniką Pyrek, Rekordzistką Polski, olimpijką z Sydney, Aten, Londynu i Pekinu, trzykrotną medalistką mistrzostw świata. Był to dzień pełen wrażeń i emocji dla naszych uczniów.