Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego

III kolejka Mini Mistrzostw Szczecina w piłce nożnej chłopców – grupa B

Utworzono dnia 14.10.2016, 20:49

W trzeciej kolejce grupy B nasi chłopcy mierzyli się z reprezentacją SP 48 II oraz SP 45. Spotkania rozgrywane były tym razem na naturalnej nawierzchni trawiastej w SP Sal.

W pierwszym starciu zmierzyliśmy się z SP 48 II. W meczu nie brakowało kontrowersji, a niektóre decyzje sędziego były wręcz karygodne.  Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, oba zespoły zostawiły dużo serca na boisku, walcząc do ostatniej piłki.  Niestety pod koniec pierwszej części meczu sędzia nie podyktował dla nas ewidentnego rzutu karnego, natomiast na początku drugiej połowy odgwizdał „rzekomy” faul w polu karnym na zawodniku drużyny przeciwnej.  SP 48 II wykorzystało błędy sędziego i po rzucie karnym przegrywaliśmy 2:0.  Podjęte decyzje przez arbitra podcięły naszej reprezentacji skrzydła i choć chłopakom udało się strzelić jedną bramkę to w ogólnym rozrachunku przegraliśmy 1:6 . Honorowego gola dla SP 69 zdobył Aleks Przybylski.

W drugim starciu mierzyliśmy się z SP 45. Mecz od samego początku toczył się pod dyktando naszej reprezentacji. Chłopcy grali efektywną, a momentami ładną dla oka piłkę.  Spotkanie obfitowało w wiele bramek, z czego kilka naprawdę efektownych autorstwa Mateusza Głodkowskiego czy Adama Zwierzchowskiego. Końcowy rezultat wyniósł 11: 3 dla naszej reprezentacji.  Bramki dla SP 69 zdobywali:  Mateusz Głodkowski (3), Adam Zwierzchowski (3), Szymon Muzioł (2), Oskar Gruszfeld (2) oraz Aleks Przybylski (1).