Mistrzostwa Szczecina w mini piłce nożnej dla klas IV szkół podstawowych -CD

Utworzono dnia 21.04.2017, 20:47

Dnia 20.04.2017r na orliku przy SP nr 69 odbyły się kolejne mecze grupy I Mistrzostw Szczecina w mini piłce nożnej dla klas IV szkół podstawowych. Tego dnia miały zostać rozegrane 3 mecze, lecz z powodu braku obecności jednej z drużyn rozgrywki zostały skrócone – odbył się tylko jeden mecz.

Reprezentacja SP 69 w składzie: Paweł Szostak, Patryk Zasadni, Piotr Muzioł, Dominik Stefański, Mariusz Głodkowski, Oskar Jabłoński, Mateusz Romanowski, Jakub Tereszko, Józef Legan oraz Adrian Zieliński,  mierzyła się z reprezentacją SP 51. Szybka wymiana piłki przez reprezentantów SP 51, nie pozwalała nam wejść w jej posiadanie na dłużej oraz stworzenie sobie  większej liczby dogodnych sytuacji pod bramką przeciwnika. Mecz przez większość czasu prowadzony był pod dyktandem przeciwnika, który raz po raz nękał naszych obrońców, co ostatecznie zaowocowało dużą liczbą bramek i mecz zakończył się ostatecznie rezultatem 12:0 dla chłopców ze szkoły 51.

Reprezentantom  SP 69 brakowało tego dnia głównie skuteczności w odbiorze piłki, co skutkowało wielką przewagą naszego przeciwnika.

Z powodu braku obecności reprezentacji SP 3, zostały dopisane po 3 punkty reprezentacjom zarówno SP 69 jak i SP 51.