Piłkarskie mistrzostwa klas III

Utworzono dnia 29.09.2016, 12:41

W środę 28.09 odbyły się piłkarskie mistrzostwa klas trzecich w piłce nożnej. W pierwszym rozegranym spotkaniu piłkarze klasy 3a pokonali klasę 3b 9:0 (5:0). Dziewięć bramek kolejno zdobyli: Michał Małolepszy, Daniel Omieciński, Stavros Grudziński (2), Daniel Omieciński, Stavros Grudziński, Michał Małolepszy, Paweł Kita, Michał Małolepszy. Dwóch doskonałych sytuacji dla klasy 3b nie wykorzystał Nikodem Andryszewski - jedyny wyróżniający się zawodnik w klasie 3b.

W drugim meczu, drugie zwycięstwo odnieśli reprezentanci 3a, którzy pokonali 3c 4:2. Bramki zdobyli: Paweł Szostak, Stavros Grudziński (3) dla 3a oraz Jakun Tereszko (2) dla 3c.
W meczu o II miejsce 3c pewnie zwyciężyła 3b 4:0 po bramkach: Jakuba Tereszko (2), Bartka Przebindy i Amelii Białas.