Rozgrywki piłki nożnej dla klas VII

Utworzono dnia 03.11.2017, 21:11

Dnia 2 listopada 2017 r. na boisku naszej szkoły zostały rozegrane mecze piłki nożnej w ramach Szkolnych Igrzysk Sportowych. Szkolne Igrzyska Sportowe obejmują różne dyscypliny sportowe, zgodnie z warunkami i tradycjami naszej szkoły jako system całorocznego sportowego współzawodnictwa międzyklasowego, który zakończy Święto Sportu Szkolnego. Niniejsze wydarzenia mają na celu upowszechnienie sportu wśród dzieci SP nr 69 oraz ocenę aktywności sportowej klas IV-VII.

Wyniki ostatniego wydarzenia przedstawiają się następująco:

W pojedynku klas szóstych lepsza okazała się VI "a" pokonując klasę    VI "b" wynikiem 8:3.

W pojedynku klas siódmych zwyciężyła klasa VII "a" uzyskując znaczną przewagę nad klasą VII "b" (9:1).

Za zwycięstwo klasy otrzymują po 2 punkty. Punktacja określona jest w regulaminie poszczególnych dyscyplin sportowych.