DZIEŃ ASTRY

Utworzono dnia 16.12.2014, 10:55

Chińska  astra,  chryzantema, dalia  -  wspaniałe  kwiaty  polskiej  późnej   jesieni   zostały  zaprezentowane  podczas  obchodzonego  w  naszej  świetlicy  Dnia  Astry.    Blok  zajęć  współorganizowała   ze  mną  pani   mgr Elżbieta  Herchel.  W  zajęciach  uczestniczyły   dzieci   świetlicy   i  zaproszona  klasa   3 b.   Prócz  informacji  dotyczących  samych  rośln  mówiłyśmy  również  sporo  o  krajach  pochodzenia  astry  i  chryzantemy   a  więc  o   Chinach  i Japonii.  W  konkursie  plastycznym  zwyciężyła  Julia  Kąklewska,  piękne prace  zaprezentowały  także  Wiktoria  Konczewska,  Wiktoria  Sośnicka,  Ola  Kuśmierczyk.Wiktoria  Biskup  i  Weronika  Trela  uświetniły  całość  zajęć  słodkim  poczęstunkiem.