Wycieczka do Pleciugi

Utworzono dnia 29.05.2022, 19:32

13 maja 2022r. grupy zerowe wybrały się na wycieczkę do Teatru Lalek „Pleciuga” na spektakl pt. „Pinokio”.  Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie podróżować autobusem  oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w Teatrze.

Kiedy Przedszkolaki dotarły na miejsce, z wielką niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu. Były zafascynowane miejscem, w którym się znajdowały. Ogromne wrażenie wywarła na nich sceneria oraz lalki. Nie mogły oderwać oczu od tego co działo się na deskach teatru. Nastrojowa muzyka i zmienne oświetlenie powodowało, że zaciekawienie widowiskiem nie malało. Słodkie uśmiechy, radosne opowieści oraz gromkie brawa po spektaklu są z pewnością dowodem na to, że wycieczkę można uznać za udaną.