KLASOWE OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Utworzono dnia 15.11.2022, 05:47

Święto Niepodległości uczciliśmy na różne sposoby. Przygotowaliśmy plakaty okolicznościowe, rozmawialiśmy o tym szczególnym dla nas Polaków, dniu na godzinie wychowawczej i lekcjach historii, śpiewaliśmy pieśni patriotyczne, o godzinie 11.11 zaśpiewaliśmy z całą szkołą hymn, braliśmy udział  w uroczystym apelu. Kilka osób z naszej klasy odegrało swoje role w krótkim przedstawieniu teatralnym, w którym para starszych osób (Natalia Kąklewska i Kacper Wałaszewski) przybliżyła uczniowi (Olaf Komorowski-Budkiewicz) przygotowującemu projekt o Dniu Niepodległości historię związaną z tym świętem. Wysłuchaliśmy listu Marszałka Józefa Piłsudskiego ( Jakub Majak). Spotkaliśmy się z żołnierzami Wojska Polskiego. Dzień ten był dla naszej klasy pełen pozytywnych emocji.