OBCHODY EUROPEJSKIEGO DNIA JĘZYKÓW OBCYCH 26 WRZEŚNIA

Utworzono dnia 03.10.2022, 21:19

26 września obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej okazji odbył się konkurs plastyczno-językowy pt.: „Europa na Talerzu” dla klas I-III i IV-VIII. Szkolne hole przyozdobione zostały kolorowymi pracami plastycznymi naszych uczniów, które prezentowały różnorodne potrawy z całej Europy. Wszystkie klasy IV-VIII wzięły również udział w konkursie „Kolorowe drzwi naszych pracowni klasowych”. Drzwi klas uczniowie udekorowali plakatami z różnorodnymi hasłami w różnych językach europejskich.Do obchodów EDJO przyłączyła się również świetlica. Dzieci z ogromną chęcią i zapałem wykonały wspólny plakat przedstawiający powitania w różnych językach. Dla klas VI-VIII odbył się też Quiz z wiedzy o krajach i językach europejskich.

Zespół Nauczycieli Języków Obcych