Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego

I miejsce naszych piłkarzy!

Utworzono dnia 20.10.2015, 07:19

Zakończyły się rozgrywki grupowe piłkarskich mistrzostw Szczecina chłopców w piłce nożnej szkół podstawowych. W ostatnich meczach rozegranych na naszym boisku nasi reprezentanci zremisowali 1:1 z Towarzystwem Salezjańskim. Remis w tym meczu uratował Patryk Jurewicz.

W drugim meczu piłkarze SP 69 zwyciężyli 2:1 drużynę SP 54. Do przerwy 1:0 prowadzili goście, jednak znakomita gra i walka o każdą piłkę w drugiej połowie meczu przyniosła zasłużone zwycięstwo. Obie bramki zdobył Patryk Lemański - kapitan naszej reprezentacji.
Reprezentacja SP 69 zajęła I miejsce w grupie III i awansowała do fazy finałowej rozgrywek. Wierzymy, że nasi piłkarze nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w tych mistrzostwach i w finałach pokażą klasę nie mniejszą niż w fazie grupowej.
Finały Mistrzostw Szczecina w piłce nożnej chłopców rozegrane zostaną na przełomie października i listopada.