Kolejne punkty naszych piłkarzy

Utworzono dnia 22.09.2015, 20:15

Zwycięstwo i remis to bilans kolejnych dwóch meczy naszej piłkarskiej reprezentacji chłopców. Tym razem mecze rozegrano w szkole salezjańskiej przy ul.Ku Słońcu. W pierwszym meczu nasi piłkarze pewnie zwyciężyli SP 14 6:1. Dużo bardziej wymagającym rywalem okazali się piłkarze SP 45, z którymi remis 2:2 w końcowych minutach meczu uratował Patryk Jurewicz. Nasi zawodnicy mieli jeszcze dwie okazje do zdobycia zwycięskiej bramki, ale najpierw nasi napastnicy Adam Zwierzchowski (zdobywca pierwszej bramki) i Szymon Muzioł nie mogli się zdecydować na strzał i chwilę potem kapitan drużyny - Patryk Lemański z bliskiej odległości trafił w boczną siatkę. Kolejne mecze, decydujące o wyjściu z grupy nasza reprezentacja rozegra w środę 30 września na naszym boisku ze Szkołą Salezjańską i z SP 54.