Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej - klasy szóste cd

Utworzono dnia 13.05.2016, 17:48

W piątek 13.05 rewanżowe spotkanie w piłce nożnej rozegrali szóstoklasiści. Tym razem lepsza okazała się klasa 6b, która zwyciężyła klasę 6a 3:2 (1:1). Prowadzenie dla 6a, po pięknym strzale w górny róg bramki zdobył Patryk Lemański (najlepszy piłkarz meczu i zarazem kapitan drużyny). Wyrównującą bramkę strzelił Krystain Purol. Ten sam zawodnik podwyższył rezultat spotkania na 2:1 po ładnej dwójkowej akcji z Dawidem Bieńkowskim. Także Krystian Purol zdobył trzecią bramkę dla 6b. Wynik spotkania ustalił Patryk Lemański, który po indywidualnej akcji zdobył drugą bramkę dla swojej drużyny. Piłkarze 6b pokonali w rewanżu reprezentację 6a, jednak o pierwsze miejsce (ze zwycięzcą dwumeczu klas piątych) zagra klasa 6a, która w pierwszym meczu pokonała 6b 10:3.