Dzień Pluszowego Misia - 25.11.2016r.

Utworzono dnia 27.11.2016, 20:44

Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzimy25 listopada już od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś świętował swoje setne urodziny. Pierwsza pluszowa zabawka powstała bowiem w 1902 roku w Nowym Jorku, a na cześć prezydenta USA Teodora Roosevelta (który podczas jednego z polowań nie zgodził się na zastrzelenie młodego niedźwiadka) została nazwana "Teddy's Bear". Obecnie pluszowe misie są jednymi z najpopularniejszych zabawek na świecie.

W naszej szkole po raz kolejny obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Każde dziecko w tym dniu przyszło z pluszowym przyjacielem. Spotkaliśmy się przy wystawie prac plastycznych wykonanych przez dzieci z grup przedszkolnych z naszej szkoły oraz przedszkolaków Szkoły Podstawowej nr 71 w Szczecinie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.