DZIEŃ OTWARTY W TOIZ

Utworzono dnia 02.12.2021, 12:08

11 listopada pojechaliśmy z naszą nauczycielką geografii panią Grażyną Zacharewicz do Technikum Organizacji i Zarządzania w ramach doradztwa zawodowego. Podczas dnia otwartego rozmawialiśmy z uczniami klas każdego kierunku: ekonomii, reklamy, logistyki, hotelarstwa i organizacji turystyki. W grupach rozwiązywaliśmy zadania na ocenę z przedmiotu zawodowego oraz matematyki, języka polskiego, angielskiego i niemieckiego. Zabawy były ciekawe i nikomu nie sprawiły trudności, z wyjątkiem tych na ocenę 6. W ciągu 2 godzin zdobyliśmy wiedzę na temat przedmiotów zawodowych, atmosfery panującej w szkole oraz nauczycieli. Nie nudziliśmy się, wizytę oceniamy bardzo pozytywnie, a rozmowa z uczniami szkoły dodatkowo umocniła nas w naszych przekonaniach.
Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w kolejnych dniach otwartych organizowanych przez inne szkoły. Na wszystkich uczestników czekają punkty dodatnie z zachowania, darmowe ulotki i większa świadomość tego, gdzie chcemy iść po podstawówce.