"MÓJ WYMARZONY RÓŻANIEC" - SZKOLNY KONKURS

Utworzono dnia 09.11.2022, 05:44

Z fasoli, makaronu, kasztanów, żołędzi, jarzębiny, korków, zakrętek i pluszaków, a nawet żelków i płatków śniadaniowych takie wymarzone Różańce przygotowali uczniowie naszej szkoły. Nie od dziś wiadomo, że młodzi ludzie są bardzo kreatywni. Młodzieńcza i dziecięca pasja pozwala zobaczyć w rzeczach zwykłych – niezwykłe pomysły i projekty. Przeprowadzony w październiku 2022 roku konkurs „Mój wymarzony Różaniec” pozwolił tę kreatywność rozwinąć. Na konkurs, przygotowany przez nauczycieli religii, biblioteki oraz Rzymskokatolicką Parafię pw. Najświętszego Zbawiciela w Szczecinie, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 69 im. mjr H. Sucharskiego przygotowali 43 różańce. Spośród przyniesionych prac wybrano, w dwóch grupach, zwycięzców konkursu.

W grupie pierwszej (uczniowie klas I-III i oddziału zero) wyróżniono:

I miejsce – Maciej Szyszko – 3A

II miejsce – Mateusz Pawlusiński – 2A

III miejsce – Piotr Olejnik – 3C

Wyróżnienie: Adrianna Gaweł OA

W grupie drugiej (uczniowie klas IV – VIII) wyróżniono:

I miejsce – Nadia Zawisza – 5A

II miejsce – Anna Leśniewska – 5B

III miejsce – Oliwia Oleksiuk – 4B

Wyróżnienie: Kacper Moskal 4B; Mateusz Nowakowski 8D

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali także pamiątkowe dyplomy oraz zasłużone oceny i punkty z zachowania.

Wszystkim gratulujemy!