TYDZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W NASZEJ SZKOLE

Utworzono dnia 02.06.2023, 16:07

W dniach 08.05-15.05 odbywał się w naszej szkole Tydzień Języków Obcych. W ramach tych dni nauczyciele języków obcych zorganizowali i przeprowadzili wiele, ciekawych konkursów oraz quizów. Klasy IV-VIII aktywnie wzięły udział w akcji „Co to za kraj? Plakat klasowy” Dzięki klasowym plakatom, które zawisły na drzwiach sal mogliśmy przenieść się do innego kraju i dowiedzieć się ciekawostek na temat państwa, które wylosowały poszczególne klasy. W ramach konkursu plastyczno-językowego zostały odkryte u wielu  uczniów talenty artystyczne. W głównym holu, na parterze można było podziwiać prace uczniów klas IV-VIII obrazujące słynne dzieła malarskie wraz z krótkimi opisami w języku polski, jak również w języku angielskim lub języku niemieckim. Na lekcjach języków obcych uczniowie brali aktywnie udział w quizach na temat różnych powiedzeń w różnych językach. Uczniowie młodszych klas I-III chętnie wzięli udział w konkursie plastyczno-językowym „Najsławniejsze bajki angielskie lub niemieckie”.

Wszystkim uczniom biorącym aktywnie udział w zorganizowanych wydarzeniach w ramach Tygodnia Języków Obcych serdecznie dziękujemy.

Nauczyciele Języków Obcych