Finał kampanii 2015 w Centrum Olimpijskim

Utworzono dnia 01.11.2015, 15:21

Finał kampanii 2015 w Centrum Olimpijskim to wzruszające, wspaniałe wydarzenie, na które także i w tym roku przybyło ponad 300 osób z całej Polski! 23 września do Centrum Olimpijskiego w Warszawie przyjechali laureaci ogólnopolskich konkursów, przedstawiciele samorządów, nauczyciele, rodzice. Konferansjerem wydarzenia był znany i ceniony dziennikarz telewizyjny Jakub Porada.

Gospodarzami finału kampanii 2015 w Centrum Olimpijskim byli: Piotr Adamski, prezes Stowarzyszenia Producentów i Dziennikarzy Radiowych, szef kampanii ZTU oraz Krystyna Kubczak, dyrektor biura SPiDR.

Jak zwykle kampanijna gala składała się z kilku elementów: wręczenie nagród w konkursie Policja przyszłości, nominacje do Kapituły Trzeźwego Umysłu, rozstrzygnięcie konkursu stypendialnego i rozdanie nagród głównych w konkursach indywidualnych. Kampania ZTU od lat cieszy się niezmierną popularnością wśród dzieci i młodzieży w całej Polsce. Aktywizuje, edukuje, pomaga w zrozumieniu współczesnych zagrożeń i jest świetną profilaktyką poprzez zabawę.

Jednym z konkursów, w którym udział wzięli uczniowie naszej szkoły był konkurs plastyczno-literacki pt. „Warto Pomagać”. Spośród licznych, nadesłanych prac wyłoniono 15 laureatów, laureatom rozdano nagrody główne w postaci laptopów lub rowerów.

Jedną z głównych  nagród otrzymała nasza uczennica  PATRYCJA EWKOWSKA, która osobiście odebrała laptopa z rąk organizatorów w trakcie warszawskiej gali finałowej.

Za udział w tym  konkursie nagrodzona została również druga uczennica, Zuzia Jabłońska,  która otrzymała grę planszową.

Laureatkom  gratulujemy a organizatorom  kampanii dziękujemy za niecodzienną formę szerzenia profilaktyki.

Do zobaczenia za rok!