Sztafetowe biegi dziewcząt i chłopców

Utworzono dnia 03.06.2016, 17:27

Po raz pierwszy, z okazji Dnia Sportu szkolnego rozegrane zostały sztafetowe biegi 4x40 m dziewcząt i chłopców klas IV – VI. W biegu chłopców triumfowali uczniowie klasy 5a w składzie: Głodkowski, Muzioł, Byczkowski, Jurczyński. Na drugim miejscu bieg  finałowy (czas gorszy od zwycięzców o 0,1 sek) ukończyli reprezentanci klasy 6b w składzie: Sobierajski, Sandomierski, Purol, Bieńkowski. Miejsce trzecie zajęła klasa 6a w składzie Muzioł, Jurewicz, Kożybski, Lemański.

W biegu o miejsca IV-VI najlepszą okazała się sztafeta chłopców klasy 4a, przed 4b i 5b.

W biegu sztafetowym dziewcząt wystartowały jedynie trzy sztafety klas 4a, 5a i 6a. Zwyciężyły dziewczęta z 6a w składzie: Bajor, Bagińska, Kopacka, Prokopska. Na drugim miejscu bieg ukończyła sztafeta klasy 4a w składzie Jabłońska, Silveiro, Piechnik, Dąbrowska. Miejsce trzecie zajęła sztafeta 5a w składzie Danis, Jaroszewicz, Trukszyn, Kita.

Film 1

Film 2