NATALIA KĄKLEWSKA

Utworzono dnia 29.02.2024, 13:00

Natalia Kąklewska rozpoczęła swoją przygodę z siatką w II klasie w Szkole Podstawowej nr 69. Były to pierwsze treningi prowadzone przez Akademię Siatkówki MKS Piast Szczecin. Przez kolejne 3 lata spędzała każde ferie na obozach siatkarskich, uczestniczyła w rozgrywkach siatkarskich w Szczecinie i poza nim. Korzystając, że początki siatkarskiego życia miały miejsce w naszej szkole, Natalia rozwijała swoją pasję nie znużona natłokiem zajęć lekcyjnych. W klasie VI - tej  przeszła do PSPS "Chemik" Police. Do tej pory brała udział w wielu rozgrywkach , np., w Ogólnopolskich Mistrzostwach Minisiatkówki o Puchar Kinder Joy Of Moving, w Ligach Wojewódzkiej Minisiatkówki Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej a od 2022 roku gra w grupie Młodziczek.