Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego

Konkursy 2016/2017

Czcionka:

NASZE OSIĄGNIĘCIA ROK SZKOLNY 2016/2017

 

 

Konkurs Językowo-Informatyczny

pod patronatem Kuratorium Oświaty

"My School"

zorganizowany przez Gimnazjum nr 2

 

II Miejsce: Adam Zwierzchowski kl. VIb

III Miejsce: Maciej Nahurny kl. VIb

 

Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych

Organizator Zachodniopomorski Kurator Oświaty w Szczecinie

Tytuł finalisty:

Maciej Nahurny kl VI b

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Pod Dobrą Opieką"

Organizator Stowarzyszenie Dziennikarzy i Radiowców ZTU

Wyróżnienia:

Agata Zwierzchowska VIb

Małgosia Jabłońska Va

Patrycja Małecka VIa

Zuzia Paszkiewicz Va

Miejski konkursu wokalnego XVIII Finał Piosenki Bożonarodzeniowej

Organizator SP 35

Julia Szulerecka VIb

Gosia Jabłońska Va

Maja Biernawska Va

Julia Kąklewska Va

Julia Nowaczyk IVb

Międzyszkolny Konkurs "Moja Bezpieczna Dzielnica"

- programowanie w Scratch,

Organizator ZS nr 9

I miejsce - Kamil Śliwczyński - klasa 4b -

II miejsce - Kacper Świder - klasa 4b

III miejsce - Julia Nowaczyk - klasa 4b

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego

"English High Flier"

11 miejsce w woj. zachodniopomorskim

Maciej Nahurny kl VI b

 

Szkolny Konkurs Najpiękniejsza Dynia

I Miejsce: Liliana Ciesielska kl. II c

 

Szkolny Konkurs plastyczny :Sprzątajmy Świat - Dbajmy o środowisko

Wyróżnienie: Rafał Pal kl. IIc

XIX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

„Ludzie ludziom zgotowali ten los.” 

Prace uczniów:

Tymoteusza Duszyńskiego, Macieja Panka i Kamila Śliwczyńskiego

zostały wybrane do międzynarodowej wystawy.

VII Edycja Miejskiego Konkursu plastycznego

„Pływające Ogrody, czyli Szczecin 2050”
 

I Miejsce: Kamil Śliwczyński kl. IVb - forma przestrzenna

Wyróżnienie: Oliwia Tomczyk kl. Vb - rysunek

Wojewódzki Konkurs Biblijny -

Spotkanie ze Świętym Markiem

   II miejsce: Zuzanna Paszkiewicz z klasy V a,

III miejsce: Maciej Nahurny z klasy VI b

LAUREAT

konkursu przyrodniczego przy LO nr XIII

w Szczecinie pod patronatem Kuratorium Oświaty

Maciej Nahurny z klasy VI b

FINALISTA

konkursu historycznego przy LO nr XIII

w Szczecinie pod patronatem Kuratorium Oświaty

Maciej Nahurny z klasy VI b

XII MIEJSKI KONKURS TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ

„Moje miasto – Szczecin”

Dom Kultury „Klub Skolwin”

Kamil Śliwczyński klasa IV b - miejsce

Zuzanna Paszkiewicz klasa V a  - wyróżnienie

Zuzanna Jabłońska klasa VI b- wyróżnienie

FINALISTA

konkursu historycznego przy LO nr XIII

w Szczecinie pod patronatem Kuratorium Oświaty

Zuzanna Paszkiewicz klasa Va
ALFIK HISTORYCZNY - JERSZ 2017

MIEJSCA W WOJEWÓDZTWIE:

I miejsce: ZUZANNA PASZKIEWICZ KL Va

I miejsce: MACIEJ NAHURNY KL VIb

III miejsce: ALEKS PRZYBYLSKI KL. VIb
IV miejsce: MARTYNA GRIFKA KL. VIb

IV miejsce: ALEKSANDRA CZARNECKA KL. IVa
 

MIEJSCA W KRAJU:

I miejsce: ZUZANNA PASZKIEWICZ KL. Va

V miejsce: MACIEJ NAHURNY KL. VIb

"ORĘDZIE Z FATIMY"

KONKURS PLASTYCZNY

IV EDYCJA KONKURSU DIECEZJALNEGO WIEDZY O FATIMIE

POD PATRONATEM RADIO PLUS SZCZECIN

II MIEJSCE: KAMIL ŚLIWCZYŃSKI KL. IVB

WYRÓŻNIENIE: AGATA ZWIERZCHOWSKA KL. VIB

„SZCZECIN - MIASTO NIEZWYKŁE"

pod patronatem Kuratorium Oświaty i objęty Mecenatem Miasta Szczecin

organizowany przez  Zespół Szkół nr 1 w Szczecinie

I MIEJSCE: ZUZANNA PASZKIEWICZ KL. Va
Konkurs humanistyczny “Mali Mistrzowie Języka”
objęty honorowym patronatem ZKO
organizator Szkoła Podstawowa nr 16
Zuzanna Paszkiewicz z kl. V a - laureatka
Magdalena Schulz z kl. IV c - finalistka

Międzyszkolny Konkurs plastyczny

"Serce Jezusowe"

Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie

I miejsce Tymoteusz  Duszyński kl. IVc

III miejsce Kamil Śliwczyński kl. IVb

III Konkurs wokalny „Miłosne wyznania”

organizator Szkoła Podstawowa nr 16

I miejsce: Julia Kąklewska klasa Va

III miejsce: Julia Nowaczyk klasa IVb

III miejsce zespół:

Agata Zwierzchowska klasa VI

Wiktoria Kalińska klasa V b

Wiktoria Sośnicka klasa V b

 Julia Nowaczyk klasa IVb

Milena Pietrzak klasa V b

IV Konkurs wokalny „Miłosne wyznania”

organizator Szkoła Podstawowa nr 16

 

II miejsce duety:

Amelia Struska klasa V b

Wiktoria Sośnicka Klasa V b

Ogólnopolski Konkurs ekologiczny "Eko- planeta"

pod patronatem SGGW w Warszawie

bardzo dobry wynik

Kacper Świder kl. IVb

Wyróżnienie:

Łukasz Janczura kl. IVc

Agata Zwierzchowska kl. VIb

Adam Zwierzchowski kl. VIb