Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego

Konkursy 2014/2015

Czcionka:

NASZE OSIĄGNIĘCIA ROK SZKOLNY 2014/2015


Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Leon" - sprawności zintegrowane dla klas 1

III. miejsce - Oskar Gabriel (kl. 1a)
IV. miejsce- Bartłomiej Panek (kl.1a)
V.miejsce- Filip Skowroński (kl.1a), Klaudia Zacharska (kl.1a), Weronika Trela (kl.1c)

Konkurs Plastyczny "Szczecin jak malowany" zorganizowany przez tygodnik Nasze Miasto

wyróżnienie - Bartosz Zatorski kl.1a


Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny "Widokówka ze Szczecina"

1 m. Julia Szotkowska

2 m. Iga Żurawska

3 m. Mateusz Kula

wyróżnienie: Bartosz Zatorski

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny 

pt. "Wspomnienie o Janie Pawle II"

I miejsce: Kamil Śliwczyński kl. 2 b 


Szkolny Konkurs Plastyczny "Już wiosna"

1. Zuzanna Szymankiewicz klasa 2a

 

2. Bartosz Zatorski klasa 1a

 

3. Kamil Śliwczyński klasa 2b

 

wyróżnienia: Bartłomiej Panek klasa 1a i Zuzanna Gut klasa 2a


Szkolny Konkurs "Mistrz pięknego czytania"
II miejsce: Julia Nowaczyk 2 b
 

Wojewódzki Konkursu  Fotograficzny "Zbiorniki wodne w mojej okolicy" przeprowadzony w ramach Kampanii edukacyjnej "Elka Kropelka w Akademii Zrównoważonego Rozwoju”

II miejsce : Jakub Śmigielski 4b

Wyróżnienie: Bartłomiej Panek  1A

Maciej Panek 4b

Międzyszkolny Konkurs „Legenda w słowie i kredce zamknięta” III Edycja- „ Poznajemy legendy toruńskie”, zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 12

Wyróżnienie: BARTOSZ ZATORSKI  1A
Międzyszkolny konkurs z j. angielskiego przy Gimnazjum nr 6 pt." Angielski z Harrym Potterem"

III miejscie​ zespół:        - Piotr Buganik

- Eryk Konczewski

- Jakub Ciężki

Szkolny konkurs "Maska Karnawałowa"
III miejsce  KACPER SZULIŃKI kl. I C
Szkolnym konkurs recytatorski
 III miejsce   WERONIKA TRELA kl. I C
 

Międzyszkolny Konkurs  - Serce Serc, organizowany przez Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie i SP 5.

III miejsce:

Kacper Szuliński kl. I c

Paweł Kita kl. I a

Agata Zwierzchowska kl. IV b

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZORGANIZOWANY PRZEZ GRUPĘ ENERGA pt. „Planeta Energii”


Nagrodę zdobyła : klasa 1a, wych. Agnieszka Hapka

Międzyszkolny konkurs plastyczny organizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową „Na Głębokiem” pt. „Szczecin- moja mała ojczyzna”

Zwycięzcy w kategorii klas I-III: Filip Skowroński, Marcel Suwalski, Julia Szotkowska, Patryk Zasadni kl. 1a

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. "Jak wygląda Jesień?" organizowany przez Zespół Szkół Szpitalnych w Szczecinie


Wyróżnienie w kategorii klas I – Filip Świder- kl. 1a

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ SP.11 dla klas I-III oraz IV-VI pt:"BIAŁA ZIMA IMPRESJE ZIMOWE"


III Miejsce – Martyna Grabowska kl.1a
V Edycja Miejskiego Konkursu Twórczości Plastycznej i Literackiej ,,Ogrody pływające - czyli Szczecin 2050" Agata Zwierzchowska I miejsce w kategorii praca literacka
Międzyszkolny konkurs plastyczny "Walentynka” Kategoria kl. IV-VI
II miejsce Karol Szuliński SP 69
III miejsce Patrycja Drzazga SP 69
III miejsce Wiktor Żmudzki SP 69

 
Wyróżnienia
Katarzyna Gralak SP 69
XIV Konkursu Humanistyczny organizowany przez XIII LO pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Karol Szuliński VI B - finalista
Międzyszkolny konkurs z j. angielskiego  "English i s Fun" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta, Marszałka Woj. Zachodniopomorskiego i Kuratora Oświaty Piotr Buganik VI B - finalista VI miejsce
Ogólnopolski konkurs z j. angielskiego "Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus. Lingua Plus" Patrycja Małecka kl. IVa- laureatka I stopnia
Maciej Nahurny kl. IVb- laureat II st.
Zuzanna Jabłońska kl. IVb- laureatka III st.
Adam Zwierzchowski kl. IVb- laureat III st.
Agata Zwierzchowska kl. IVb- laureatka III st.
Piotr Wasiuk kl.IVa- laureat IIIst.
Piotr Buganik kl.VI b- laureat IV st.
Konkurs ekologiczny „Eko-konsument: jak najmniej wytworzyć - jak najwięcej odzyskać - jak najmniej zaszkodzić” pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie I miejsce : Gabriela JABŁOŃSKA 6a
„Kto jest EKO – ten zajdzie daleko”  IV Edycja pod hasłem „ Chroniąc wodę chronię Ziemię” Wyróżnienie : Patrycja MAŁECKA IV A
Międzyszkolny Konkurs Teatralno- Recytatorski „Miś bawi, uczy i wychowuje” II miejsce Natalia Bieniek
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Laurka dla Pani” Wyróżnienie Kamil Śliwczyński
Międzyszkolny Konkurs Czytelniczo- Plastyczny „Książeczka na jesienne wieczory.”

I miejsca: Kacper Świder, Kamil Śliwczyński

Wyróżnienie: Iga Żurawska, Wiktoria Buko

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Świąteczka bombka” Wyróżnienie Kamil Śliwczyński
Szkolny Konkurs Plastyczny „Kartka świąteczna po angielsku II miejsce Kamil Śliwczyński
Konkurs Czytelniczy  organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną „Wszystkie stworzenia duże i małe” Wyróżnienie Kamil Śliwczyński
XVIII edycjia Ogólnopolskiego Konkursu „Alfik Humanistyczny” VI miejsce: Jerzy Kozłowski uzyskał 83% punktów możliwych do zdobycia.
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny-  MÓJ PRZYJACIEL ZWIERZAK

I miejsce – WERONIKA TRELA- Kl. 1 C,

II miejsce – KINGA BIERNAWSKA –Kl. 2 C

- WERONIKA BANDYSZEWSKA Kl. 2A

Konkurs międzyszkolny- ,, Książeczka na jesienne wieczory” SP 12 I miejsce Kacper Świder II b, Kamil Śliwczyński II b ; Wyróżnienia: Marcel Suwalski I a, Wiktoria Buko II a, Ewa Sadowska II c, Iga Żurawska II a, Wiktoria Biskup III b
Konkurs "Potyczki Matematyczne" organizowany przez SP 41 III miejsce  Maciej Nahurny IVb, Marcin Skierś IIIa, Radosław Skierś IIIa
Międzyszkolny Konkurs plastyczny "Jak wygląda Pani Jesień"

I miejsce: Aleksandra Czarnecka kl. 2a

 Wyróżnienie: Małgorzata Jabłońska kl. 3a

Szkolny Konkurs Plastyczny "Kartka świąteczna po angielsku" I miejsce: Zuzia Paszkiewicz kl. 3a, III miejsce: Mateusz Kubiak kl. 3a
"Alfik matematyczny" Zuzanna Paszkiewicz kl. 3a - 30 miejsce w województwie.
Miejski Konkurs Plastyczny „Jak dorosnę, zostanę…”

Na poziomie klas I- III: I miejsce Małgorzata Jabłońska klasa III II miejsce Małgorzata Schulz klasa III, Maja Biernawska klasa III, Vanessa Toruń klasa III III miejsce Kamil Śliwczyński klasa II wyróżnienia: Kinga Biernawska klasa II, Michał Nowakowski klasa I

Poziom klas IV- VI: wyróżnienia: Aleksandra Kowalik klasa VI b, Miłosz Muzioł klasa V a, Oliwia Kaczanowska klasa V b.

Nagroda specjalna dla szkoły wycieczka autokarowa do Trzęsacza i zwiedzenie Muzeum Multimedialnego Ogólnopolski Konkurs plastyczny „Mój mały bezpieczny świat” VIII Ogólnopolskim Festiwalu UNICEF-u III miejsce Zuzanna Jabłońska klasa IV b