Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego

Konkursy 2018/2019

Czcionka:

NASZE OSIĄGNIĘCIA ROK SZKOLNY 2018/2019

finalista Konkursu przyrodniczego

przy XIII LO w Szczecinie

Kapcer Świder kl 6b

finalistka Konkursu Języka Polskiego

 

Zuzanna Jabłońska kl 8b

 

 KONKURS  PLASTYCZNY

NA PLAKAT PT: „SERFUJĘ  NIE   HEJTUJĘ .”-IV  EDYCJA

SP 51 Szczecin

II miejsce:

Dawid Pańtak kl. 4a

Miejski konkurs plastyczny

„Pływające ogrody czyli Szczecin 2050

Zuzanna Wojtasik Ib II MIEJSCE

Laura Lizak z klasy Ib III MIEJSCE

Maia Kalinbert z klasy IIb III MIEJSCE

Antoni Łęczycki z grupy 0 III MIEJSCE

że Maria Kozłowa IIb WYRÓZNIENIE

Dawid Pańtak z klasy IVa  II MIEJSCE

Mateusz Nowakowski IVd wyróżnienie

Kamil Śliwczyński VIb   I miejsce

Jan Leśniewski VIIc I miejsce

Aleksandra Czarnecka VIa  II miejsce

Tomasz Nadolski VIa  II miejsce

Sławomir Wejhan Va wyróżnienie

Oskar Tomaszewski V wyróżnienie

"Pokaż nam swój talent"

pod patronatem Prezydenta Miasta Szczecin i radia WAWA

II miejsce:

Julia Kąklewska kl 7a

Szkolny Konkurs Poetycko – Literacki

dla klas 1 – 3

„ List do Świętego Mikołaja”

 

I miejsce

Mateusz Drogomirecki – kl. I A

II miejsce

 Dawid Brela – kl. III A

III miejsce

Zuzia Jakubowska– kl. I A

WYRÓŻNIENIA:

Marta Matusowa – kl. III B

Jakub Krzyżanowski – kl. II B

Nadia Zawisza – kl. I A

"Ojczysta przyroda jest wokół nas"

Konkurs o zasięgu wojewódzkim

III miejsce:

Aleksandra Czarnecka  6a

Wyróżnienie:

Magdalena Schulz 6c

 

Międzyszkolny konkurs informatyczny

"Nasza Ojczyzna z godłem w tle..."

SP 42

I miejsce:

Kacper Świder 6b

Międzyszkolny Konkurs plastyczny

"Twarze Niepodległej -

Niepodległość to nie tylko Józef Piłsudski"

SP 1

 

I miejsce :

Julia Nowaczyk klasa 6b

II miejsce :

Aleksandra Czarnecka klasa 6a

III miejsce :

Magdalena Schulz  klasa 6c

Ogólnopolski konkurs plastyczny

” Mój autoportret”

Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych ZTU

Laureaci:

Paulina Kita - klasa VIII a

Zuzanna Jabłońska – klasa VIII b

Agata Zwierzchowska - klasa VIII b

Maciej Panek - klasa VIII b

Mateusz Wróblewski- klasa VIII b

Wiktoria Buko - klasa VI a

Daria Połoszynowicz - klasa VI a

Aleksandra Czarnecka - klasa VI a

Kamil Śliwczyński – klasa VI b

Weronika Trela – klasa V d

 SZKOLNY KONKURS

„NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA NA CHOINKĘ

 

I MIEJSCE

Mateusz Drogomirecki I a

II MIEJSCE

Mariia Kozlova IIa

III MIEJSCE

Wiktoria Majzel II b

Julia Bukowska I B.

WYRÓŻNIENIA

Szymon Obremski 2b

Nadia Zawisza I a

Oliwia Kiedos 2a

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS 1-3

„NASZE SYMBOLE NARODOWE”

I miejsce
Zuzanna Jakubowska – klasa I A
 
II miejsce
Aleks Orłowski – klasa I A
 
III miejsce
 Mateusz Drogomirecki – klasa I A
 
Wyróżnienia:
Nadia Zawisza – klasa IA
Oliwia Gruszfeld - klasa Ia
Lena Orlon - klasa II A
Dawid Brela – klasa III A