Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego

Konkursy 2017/2018

Czcionka:

NASZE OSIĄGNIĘCIA ROK SZKOLNY 2017/2018

 

Konkurs "Przyrodnik" dla uczniów Szkół podstawowych przy LO 5

pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty

FINALISTKA:

Zuzanna Paszkiewicz kl. VIa

Konkurs przyrodniczy przy LO nr XIII w Szczecinie

pod patronatem Kuratorium Oświaty

LAUREATKA:

Zuzanna Paszkiewicz kl. VIa

Konkurs humanistyczny przy LO nr XIII w Szczecinie

pod patronatem Kuratorium Oświaty

LAUREATKA:

Zuzanna Paszkiewicz kl. VIa

Konkurs historyczny przy LO nr XIII w Szczecinie

pod patronatem Kuratorium Oświaty

FINALISTKA:

Zuzanna Paszkiewicz kl. VIa

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

dla uczniów szkół podstawowych

województwa zachodniopomorskiego

FINALISTKA:

Zuzanna Paszkiewicz kl. VIa

 

VI Międzyszkolny Konkurs Informatyczny

"Polskie Latarnie Morskie"

SP 42

II miejsce

Magdalena Schulz kl. Vc

Międzynarodowy Konkurs matematyczny

Kangur

Wyróżnienie:

Kacper Świder

Paweł Szostak

XII Konkurs Przyrodnicze triki matematyki i informatyki

Organizator Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Szczecinie

pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

IV miejsce:

Edward Guldon

Paweł Szostak

Xavier Janeczek

Międzyszkolny Turniej Matematyczny

  SP 65

IV miejsce:

Eryk Kopka

Mateusz Romanowski

Radosław Skierś

   
w VIII Edycji Miejskiego Konkursu
Plastycznego i Literackiego
„Ogrody pływające, czyli Szczecin 2050” 

PRACE PRZESTRZENNE IV-VI

Kamil Śliwczyński             Klasa V b      SP NR 69      I miejsce

Mateusz Lewandowski  Klasa IV d     SP NR 69      III miejsce

 

POZOSTAŁE PRACE PLASTYCZNE IV- VI

Dominika Piekarczyk      Klasa IV a     SP NR 69      III miejsce

Bartek Zatorski                 Klasa IV a     SP NR 69      III miejsce

Aleksandra Czarnecka    Klasa V a      SP NR 69      III miejsce

Zuzanna Pasikowska       Klasa IV a     SP NR 69      wyróżnienie

Sławomir Wejhan            Klasa IV a     SP NR 69      wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs

pod hasłem: "Segreguję nie zaśmiecam"

I miejsce:

Tymoteusz duszyński kl. Vc

XIII MIEJSKI KONKURS TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ

„Moje miasto – Szczecin"

Kamil Śliwczyński klasa IV b – miejsce

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy


,, Kto czyta książki żyje podwójnie"


w kategorii Zakładka
I miejsce Rafał Pal 4 c
wyróżnienie
Dawid Brela 2 a

w kategorii Wiersz
Bartłomiej Panek 4 a

Miejski Konkurs ,,W krainie bajki i baśni"

SP 35

FINALISTKI :

Julia Wielicka 2 a

Natalia Kąklewska 2 a

Martyna Niemiec 3 a

Emilia Kubiak 3 a

WYRÓŻNIENIE:

Emilia Kubiak 3 a

Szkolny Konkurs Recytatorski

Wiosna w poezji

W kategorii klas I-II:

I m Lena Orlon 1 a
II m  - Nina Nowacka 1 a, Aleksander Hupas 1 b
III m  - Maiia Kalimbet 1 a

Wyróżnienie – Natalia Kąklewska 2 a

W kategorii klas III-IV:

I m Mikołaj Opiłowski 4 d
II m  - Julia Szotkowska 4 a
III m  - Bartosz Zatorski 4 a

Miejski Konkurs Informatyczny

"Moja Bezpieczna Dzielnica"

I miejsce

Kamil Śliwczyński klasa Vb

III miejsce

Jakub Latusek klasa VIIb

Miejski Konkurs Plastyczny

"Nasza Niepodległa"    
 

Miejsce I– Jan Szczepankowski klasa IV d

Miejsce III– Zuzanna Paszkiewicz klasa VI a

Nagroda dodatkowa  Eryk Kopka klasa VIa

Miejski Konkurs plastyczny

„ Czyste powietrze”

III miejsce: Kamil Śliwczyński SP. 69, kl. Vb

Wyróżnienia:

 Karina Stekolska SP 69, kl. VI b        

Aleksandra Czarnecka SP 69, kl. Va

SZKOLNY KONKURS 

pt. „ NASZE SYMBOLE NARODOWE’”

dla klas I-III        

I miejsce – Oliwia Kiedos – klasa I A

II miejsce – Dominika Zielińska – klasa III A

III miejsce – Karol Świder – klasa III A

Wyróżnienia:

  • Dawid Brela – klasa II A
  • Julia Borodajkiewicz – Klasa II A
  • Natalia Nawrocka – klasa II B

Konkurs plastyczno-literacki

"Na skrzydłach przyjaźni"

Konkurs Ogólnopolski

Wyróżnienia zdobyli:

Aleksandra Czarnecka klasa Va

Amelia Struska Klasa VIb

Tymoteusz Duszyński klasa Vc

Kamil Śliwczyński klasa Vb

Dominika Chytra klasa VIIb

Konkurs plastyczny

„SPRZĄTAJMY ŚWIAT- DBAJMY O ŚRODOWISKO”

Klasy 1

I miejsce

Filip Słowiński- Grzelak 1b

II miejsce

Oliwia Kiedos 1a

III miejsce

Aleksandra Kuźma 1a

Wyróżnienie

Nadia Zawisza 0b

 

Klasy 2-3

I miejsce

Karolina Jakubowska 3c

II miejsce

Mateusz Wałaszewski 3c

Kacper Wałaszewski 2a

III miejsce

Julia Borodajkiewicz 2a

Wyróżnienie

Dawid Pańtak 3a

SZKOLNY KONKURS

"NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA NA CHOINKĘ"

I miejsce –  MAJA MITURA  klasa II B

                     DAWID PAŃTAK   klasa III A

II miejsce – KUBA MAJ  klasa III B

                     AMELKA PIÓRKOWSKA III A

III miejsce – JAKUB TOMCZYK klasa I A

                      MAJA LEŚNICZY klasa I B

 

WYRÓŻNIENIA:

ERYK SZEWCZYK  klasa 0 B

KACPER KRAWACKI  I A

WIKTORIA MAJZEL I B

SZYMON OBREMSKI  I B

MIĘDZYNARODOWY KONKURS

"MOJE ULUBIONE MIEJSCE W SZCZECINIE"

WYRÓŻNIENIE:

Martyna Wielicka klasa VIa

OGÓLNOPOLSKI KONKURS

"MÓJ ŚWIAT - ŚWIAT PRAW DZIECKA"

II miejsce

Norbert Tomczyk klasa VIIb

Miejski Konkurs wokalno-muzyczny

"Miłosne wyznania"

II miejsce

Julia Szulerecka klasa VIIb