Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego

Konkursy 2015/2016

Czcionka:

NASZE OSIĄGNIĘCIA ROK SZKOLNY 2015/2016


Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Leon" dla klas pierwszych, drugich i trzecich - matematyka

KL.I

Piotr Włodarczyk miejsce 
Liliana Ciesielska  miejsce 15

KL. II

Paweł Szostak  miejsce 12

Xawier Janeczek  miejsce 14

Stavros Grudziński  miejsce 14

KL. III

Kacper Migas miejsce 4

Wiktoria Buko miejsce 7

Zuzanna Gut  miejsce 13


Ogólnopolska Olimpiada z j. angielskiego Olimpus, sesja wiosenna

 

Maciej Nahurny Vb i

Zuzanna Paszkiewicz IVa 

są laureatami 

 XI wojewódzki konkurs Mali Mistrzowie Języka pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

Tytuł laureatki (2. miejsce) otrzymała Zuzanna Paszkiewicz (IV a).

Tytuł finalistki otrzymała Małgorzata Jabłońska (IV a).

II Archidiecezjalny Konkurs "Serce Serc"


I miejsce: Agata Zwierzchowska

z klasy 5b

 

Konkurs Języka Polskiego (etap wojewódzki)

 

 

FINALISTA Maciej NAHURNY z klasy Vb 

 

 

Konkurs przyrodniczy przy LO nr XIII

pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora w Szczecinie

 

FINALISTA Maciej NAHURNY z klasy Vb 

Wyniki konkursu

pt. „Aniołek, Mikołaj, Bałwanek”

– świąteczne  symbole.

W kategorii ANIOŁ  nagrody zdobyli:

I miejsce ZUZANNA SZYMANKIEWICZ  kl.III a

I miejsce ANDZREJ GIZA kl. II c

II miejsce WERONIKA TRELA kl. II c

III miejsce LAURA KOWALEWSKA kl.  II b

 

W kategorii BAŁWAN nagrody zdobyli:

I miejsce NATALIA HOŁOWNIA kl. II d

I miejsce JULIA JANKIEWICZ II b

II miejsce BARTŁOMIEJ PANEK kl. II a

II miejsce ŁUKASZ JANCZURA kl. III c

III miejsce JULIA GARANIN kl. III b

 

W kategorii MIKOŁAJ  nagrody zdobyli:

I miejsce  BATOSZ ZATORSKI kl. II a

II miejsce MILENA GENIUSZ kl. 3b

III miejsce KAROL ŚWIDER kl. I a

 

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Leon" - matematyka dla klas 3
 


miejsce VI. - Wiktoria Buko kl.3a
Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Leon" - matematyka dla klas 2


miejsce II. - Paweł Szostak kl. 2a


miejsce IV. -Oskar Gabriel kl. 2a


miejsce VI. -Filip Skowroński kl. 2a

IV Multimedialny Konkurs Języków Obcych Dla Szkół Podstawowych pod honorowym patronatem Marszałka Województwa i Kuratora Oświaty "

Sport-the Way of Life"

I miejsce - Maciej Nahurny kl. Vb
IV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "BURZA NA MORZU" zorganizowany przez SP42 II. miejsce - Julia Demkowicz 2a

Konkurs wojewódzki dla klas IV-VI

pt. „ Kto jest Eko ten zajdzie daleko”

 

wyróżnienie: Małgorzata Jabłońska 4a

wyróżnienie: Patrycja Małecka 5a

Konkurs Języka Polskiego (etap rejonowy)

Maciej Nahurny Vb

- zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

Konkurs plastyczno-literacki

pt. „Warto Pomagać”

Nagroda główna: Patrycja Ewkowska

​wyróżnienie: Zuzanna Jabłońska

Konkurs

"Sprzątajmy świat - Dbajmy o Środowisko"

I miejsce: PATRYK KLIMALA 2 B

II miejsce: DAWID PAŃTAK 1 A

III miejsce: BARTEK ZATORSKI 2 A

WYRÓŻNIENIA:

JAN NIECZKOWSKI 1 B

JULIA GARANIN 3 B

KAMIL ŚLIWCZYŃSKI 3 B