Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa nr 69 im. mjr H. Sucharskiego

Wewnątrzszkolne rozgrywki unihokeja klas V

Utworzono dnia 29.12.2017, 16:06

Dnia 18.12.2017 roku (poniedziałek) odbyły się zawody w unihokeja klas V. Mecze rozgrywane były 2 x 6 minut, systemem każdy z każdym.  Każda klasa tworzyła dwa 4 – osobowe zespoły, gdzie w pierwszej połowie spotkania grał pierwszy zespół a w drugiej kolejny. W przypadku remisu zespoły grały do momentu zdobycia „złotej bramki”. O zajmowanych pozycjach decydowała liczba odniesionych zwycięstw w dwóch pojedynkach.

W każdym meczu można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz wielkie chęci do gry. Każde spotkanie było ładne dla oka, natomiast najciekawszy okazał się mecz pomiędzy klasą 5a , a klasą 5c, który był bardzo wyrównany (w spotkaniu 3:3), a zwycięzcę wyłoniła dopiero złota bramka (5a). Wśród  chłopców najlepszym zawodnikiem oraz strzelcem turnieju został Adrian Zieliński (5a), natomiast wśród dziewczyn wyróżniono Anastazję Gołębowską (5b)