Jesienne biegi przełajowe 10x1000m

Utworzono dnia 13.10.2019, 16:57

Sezon jesienny w pełni, wiec czas rozpocząć biegi przełajowe. Za nami „Sztafetowe biegi przełajowe 10x1000m”. Trzy drużyny reprezentowały naszą szkołę. Jedna drużyna dziewcząt oraz dwie drużyny chłopców. W rywalizacji dziewcząt skład tworzyły: Julia Demkowicz, Klaudia Zacharska, Weronika Trela, Martyna Grobowska, Julia Miłaszewicz, Amelia Kozakiewicz, Natalia Sipko, Zuzanna Wierzchowska, Ewa Kalimbert i Laura Morus.
Dziewczęta zajęły bardzo dobre 5 miejsce.
Drużyna chłopców klas 6 stanęła na 2 miejscu miejscu podium, skład drużyny, to: Filip Chmielewski, Jan Szczepankowski, Mateusz Roszkowski, Mateusz Lewandowski, Olivier Bieniek, Marcel Broda, Dawid Cesarski, Krystian Dulny, Mateusz Poleszak, Paweł Szostak, Damian Durzyński.
Klasy 8 reprezentowali: Patryk Dmochowski, Jakub Sonnenberg, Hubert  Zarzycki, Jakub Rudka, Maciej Rudka, Mateusz Romanowski, Adrian Kopacki, Kaczmarek Dawid, Oskar Gruszfeld, Aleksander Gałka i Michał Szczęsny. Chłopcy zajęli 3 miejsce.